PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132545}

R-Point

Arpointeu
6,1 3 846
ocen
6,1 10 1 3846
R Point
powrót do forum filmu R-Point

>>>2/10<<<

ocenił(a) film na 2

2 tylko za ostatnie pięć minut, reszta do bani. Film wogóle nie trzyma w napięciu. Ciekaw jestem czemu zaliczyli go do kategori horror?? Strata czasu NIE POLECAM!!

ocenił(a) film na 8
picia_pl

dziecko neo.
nie zapomnijce zobaczyć jego ulubionych! buahahaahaah. co za pustak. dorośnij. i idź do fryzjera.

ocenił(a) film na 2
Ryunosuke

Ojej, czyżbym uraził fana kiepskiego koreańskiego kina? Przewidujesz jakąś klątwę?
Twój potencjalny debilizm nie obliguje mnie do kontynuacji konwersacji z tobą. Nawet pojęć trafnie dobierać nie potrafisz, a zabierasz się za nieudolne komentowanie wypowiedzi innych użytkowników.
Poza tym, DZIECKO NEO, komentarze pod filmami są do ich oceniania i wyrażania swojego zdania, a nie do komentowania profilów innych użytkowników. Ponadto ortografia u ciebie baaardzo kuleje i proponuje najpierw ukończyć podstawówkę i zapoznać się z zasadami ortografii, bądź podstawą obsługi Worda, a dopiero potem uskuteczniać swoje płytkie komentarze na tematy nie związane z pierwotnym ich przeznaczeniem.
P.S. Jeśli treść twojej wypowiedzi miała być aluzją do mojego wyglądu to miej na tyle odwagi i wstaw swoje zdjęcie. Zapewne poprawiłoby mi to nieznacznie humor.

pozdrawiam,
picia_pl

picia_pl

Wlasnie sie zaczol na Ale Kino.Recenzja jutro.YO!

picia_pl

film warto obejrzec dla ostatnich paru minut

777777

"Twój potencjalny debilizm nie obliguje mnie do kontynuacji konwersacji z tobą."

WTF?!
Taka dobra rada, nie staraj sie na siłe pisać w taki górnolotny sposób. Nie robisz wrażenia bardziej inteligentnego, wręcz przeciwnie. To jest ZUPEŁNIE bez sensu co napisałeś.

ocenił(a) film na 8
777777

A co takiego jest w ostatnich 5 minutach nadzwyczajnego? oglądałem wczoraj, ale nie rozumiem o co chodzi z tymi ostatnimi minutami.

picia_pl

Nie rozumiem cię.Film jest solidny, jedna z lepszych koreańskich produkcji, jakie miałem okazje obejrzeć w ostatnim czasie.

użytkownik usunięty
nightwc3

dokladniee dobryy koreanskii tak jak przedmówca jeden z lepszych jakie widziałem. Trzyma w napieciu i mozna sie wydygac.. bzduryy jesli ktos mów ze jest kiepski! Bite 7! odemni9e

ocenił(a) film na 3

szczerze mówiąc zasnąłem na filmie, może jakbym wytrzymał do końca, to mógłbym coś innego napisać. Obejrzałem może połowę filmu, strasznych momentów nie zauważyłem, raz tylko uśmiałem się, jak pielęgniarka sprawdzała 'higienę' tych żołnierzy. 4/10 - może dlatego, że nie przepadam za filmami 'azjatyckimi'.

ocenił(a) film na 7
picia_pl

Film jest naprawde bardzo dobry i napewno warty obejrzenia

ocenił(a) film na 7
picia_pl

Wedlug mnie jest ok, takie 6-7 na 10. Tragiczna w tym filmie byla tylko gra 'amerykanow', pewnie z lapanki pod jakas baza US Army w Korei. Wstyd. A reszta calkiem calkiem. To film jeszcze ze 'starej szkoly'. Koreanczycy to smieszni zolnierze ;)

ocenił(a) film na 7
Team_Korea

Amerykanie specjalnei tak zagrali wg mnie. byli tacy nijacy, nie obecni, jak to przystało na zjawy. ode mnie zasłużone 7

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones