klasyka, kto nie oglądał ten lamus, genialny soundtrack z tego filmu jest swoją drogą. ema, lata 80 to było to
Marni aktorzy, marna fabuła, a triki rowerowe zaczynają nudzić się po czołówce. Do tego rąbanka w ścieżce dźwiękowej. Zalatuje trupem