PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627920}

Ralph Demolka

Wreck-It Ralph
7,2 82 988
ocen
7,2 10 1 82988
7,5 30
ocen krytyków
Ralph Demolka
powrót do forum filmu Ralph Demolka

Osobiście sam z siostrą byłem niedawno w kinie. Ja i jak moja siostra byliśmy z bajki zadowoleni. Ludzie czepiają się głównie szczegółów filmu. Jak np. Dubbing. Lektor w bajce popsuł by całą magię a napisy? Żarty? Do takiej bajki napisy? Na dodatek dzieci nie nadążyłyby nad czytaniem. Bajka była skierowana fajnie do wszystkich oglądających. Starszych jak i młodszych. Starsi mogli sobie poprzypominać w jakie gry kiedyś grali i jak fajnie są przedstawieni poprzez młodsi nie mogli zrozumieć niektórych żartów. Ale dzieci nie patrzą na fabułę i czy ktoś jest czarny czy nie. Dzieci patrzą czy jest coś co może ich rozbawić.
Czekam na Hejty ;D

ocenił(a) film na 10
krzycho355

W pełni się z Tobą zgadzam. Najlepsze było to, że żarty dla dorosłych były tak wplecione, że dzieci nawet nie zwracały na nie uwagi. Sam się śmiałem wniebogłosy z tekstu dla dorosłych, tym bardziej to było zabawne że chyba nikt inny na sali nie skumał owej krótkiej gry skojarzeń:P

Nie wiem jaki idiota pisze o napisach - ale w tej bajce napisy? Szczególnie że im dubbing tak genialnie wyszedł. Akurat polonizacja jest jedną z najlepszych elementów tego filmu!

Mi się podobało to, że dzieci właśnie widziały w tym filmie bajkowość postaci, ciekawie przedstawiony świat i głównych bohaterów, oraz kilka rzeczy których w normalnych bajkach by nie było (np. wyścigi czy strzelanie). Dorośli (a przynajmniej ja) widzieli problemy które dotyczą nas wszystkich codziennie, opowiedziane na prawdę niezwykle. Co więcej - film jest trochę moralizatorski;P

ocenił(a) film na 8
krzycho355

Dziś byłem w kinie. Poszedłem na to, bo najwcześniej puszczali - na szczęście bajka okazała się genialna. Daje dużo do myślenia, przemyślenia i interpretacji. Fabuła fajna, wciągająca, fakt, dla dzieci, ale przy tej bajce każdy dorosły poczuje się jak dziecko. Na szczęście żadnych sztucznych banalnych tekścików i siłowego moralizowania. Obok Toy Story 3, Jak ukraść księżyc i Jak upolować smoka moja ulubiona animacja. A swoją drogą, reklamowali animację o Minionkach i tylko o nich - podobno niedługo w kinie ma być:)

stadnicki82

Jak wytresować smoka :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones