Wreck-It Ralph

1 godz. 48 min.
7,2 79 450
ocen
7,2 10 79450
7 601
chce zobaczyć
7,7 16
ocen krytyków
{"rate":7.6875,"count":16}
{"type":"film","id":627920,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Wreck-It+Ralph-2012-627920/tv","text":"W TV"}]}

Bohaterem filmu jest osiłkowaty Ralph, który na co dzień jest czarnym charakterem w grze komputerowej. Jednak w głębi duszy Ralph to miły i ciepły facet, mający po prostu dość swojej roboty, która nie zjednuje mu przyjaciół. Pewnego dnia postanawia udowodnić, że on też nadaje się na prawdziwego superbohatera. Zdeterminowany wyrusza w misję, aby zdobyć Medal Bohatera. Na swojej drodze spotka bardzo energiczną dziewczynkę - Wandelopę, która, podobnie jak on, jest odrzucona przez społeczność swojej gry. Gdy okoliczności zmuszą ich do współpracy, oboje odkryją, że istnieje coś znacznie cenniejszego niż wszystkie nagrody świata: prawdziwa przyjaźń.

opis dystrybutora kino

Akcja filmu rozgrywa się wewnątrz 8-bitowej gry stojącej w jednym z wielu salonów z automatami. Jej głównym bohaterem jest czarny charakter Ralf Demolka, który ma za zadanie przy każdym włączeniu gry niszczyć komputerowe miasto. Jego przeciwieństwem jest Felix, który naprawia to, czego dotknął się Demolka. Nikt nie kocha "tego złego", za to wszyscy komplementują nieskazitelnego Felixa. Ralf, chcąc odmienić swój los, szansy upatruje w nowo przybyłej do salonu grze. Potajemnie wkrada się do jej wnętrza. Chce udowodnić swój heroizm i odnaleźć szczęście, jednak własnej natury nie udaje mu się oszukać. Niszczy wszystko wokół i przez przypadek uwalnia śmiertelnego wroga, który zagraża wszystkim grom w salonie. Czy Ralfowi uda się odwrócić serię niefortunnych zdarzeń i zostać bohaterem, zanim ujrzy słynne "game over"?

opis dystrybutora kino


Walt Disney Animation Studios i zdobywca nagrody Emmy®, reżyser Rich Moore, zapraszają w niezwykłą podróż po świecie gier.      
 
Ralph ma po dziurki w nosie bycia czarnym charakterem w swojej grze i życia w cieniu pozytywnego bohatera, Felixa, który zawsze ratuje każdą sytuację. Po wielu latach monotonnej harówki i przyglądania się, jak cały splendor i sympatia tłumów przypada Felixowi, postanawia wziąć sprawy w swoje potężne ręce. Wyrusza w niesamowitą podróż przez różne gry, aby udowodnić, że nadaje się na prawdziwego bohatera. Podczas swej misji spotyka twardą jak skała kobietę – dowódcę, sierżant Calhoun, ze znanej strzelanki "Hero's Duty" oraz zadziorną Vanellope von Schweetz z cukierkowej gry wyścigowej "Sugar Rush". Czy Ralph spełni swoje marzenia i zostanie pozytywnym bohaterem?

opis dystrybutora kino

Ralph odgrywa rolę czarnego charakteru w popularnej grze wideo. Po latach monotonii zbiera się w końcu na odwagę i ucieka, by udowodnić wszystkim, że jest bohaterem o wielkim sercu. Wyrusza w pełną przygód podróż, odkrywa inne, ekscytujące światy i łączy siły z nowymi sojusznikami, w tym z zadziorną outsiderką Wandelopą von Cuks. Gdy na horyzoncie pojawi się prawdziwe zło, osiłek zrozumie, że w jego silnych rękach znajduje się los całego salonu gier!

opis dystrybutora dvd

Większość czarnych charakterów jest niezadowolona i obrażona na wszystkich dookoła, jednak może mają ku temu całkiem ważny powód? Pozostawanie w cieniu sławy wiecznie ratującego sytuacje bohatera zbierającego głośne oklaski i odgrywanie drugoplanowej roli nie każdemu będzie się podobało.
Po trzydziestu latach sumiennej pracy jako złoczyńcy Ralph - bohater ośmiobitowej gry komputerowej - ma dość i postanawia stać się dobry! Postanawia udać się w podróż przez wiele gier, aby udowodnić wszystkim, że on również może być bohaterem. Po drodze bohater poznaje wiele postaci - surowego sierżanta Calhouna z Hero’s Duty, chroniącego planetę przed inwazją obcych najeźdźców oraz słodko wyglądającą, ale z charakterkiem Vanellope, której istnienie w symulatorze wyścigowym Sugar Rush wisi na włosku. Wreszcie Ralph ma szansę pokazać, że potrafi nie tylko demolować!
Animowana bajka “Ralph Demolka” z jednej strony stanowić będzie wesołą i pełną przygód rozrywkę dla młodszych, zaś starszych widzów, których młode lata umilały automaty i gry komputerowe przeniesie do pikselowego raju.

platforma vod