Rambo: Ostatnia krew

Rambo: Last Blood

2019 1 godz. 29 min.
6,1 23 134
oceny
6,1 10 23134
5 927
chce zobaczyć
4,0 5
ocen krytyków
{"rate":4.0,"count":5}
{"type":"film","id":813528,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Rambo%3A+Last+Blood-2019-813528/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Rambo: Ostatnia krew
 • filipwykurz ocenił(a) ten film na: 5

  Taki troche Kevin sam w domu z bardziej hardcorowymi pułapkami. Do polowy całkiem zjadliwy, końcówka mix Kevina i Teksanskiej masakry na immortal modzie

 • polskaprzyroda92 ocenił(a) ten film na: 6

  filipwykurz Hehe dokładnie Kevin

 • per333 ocenił(a) ten film na: 4

  filipwykurz Pierwsza krew była rewelacyjna. Miała ręce, nogi i rozum. Wszystko co potrzeba człowiekowi. Tamten film był spójny, przemyślany, brutalny, ale niepozbawiony jakiejś głębi psychologicznej, odnoszącej się też do tematyki weteranów powracających z niepopularnej wojny. Świetna kreacja Briana Dennehy, zmarłego rok temu.

  A ten film? Infantylny, głupi, pozbawiony większego sensu. Antagoniści jakby wycięci z kartonu, schematyczni i prymitywni, Nie to co szeryf grany przez Dennehy'ego. Wtedy jeszcze ludzie czytali książki, więc wiedzieli, że człowiek jest istotą raczej wewnętrznie złożoną. Było Zło i Dobro, ale w każdym z nas, przechodziło w poprzek naszych charakterów i osobowości. Taki był szeryf. Taki był też tamten zagubiony, odrzucony, nierozumiany, sfrustrowany, zdziczały weteran z Wietnamu.

  A teraz kolejne pokolenie nieczytających, półanalfabetów, jak kiedyś chłopi czy inni niewolnicy, postrzegają świat w czarno-białych barwach. Muszą upraszczać, bo świat jest dla nich zbyt skomplikowany. Dla nich jest ten film.