PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9062}

Rambo 3

Rambo III
6,7 57 660
ocen
6,7 10 1 57660
5,0 8
ocen krytyków
Rambo III
powrót do forum filmu Rambo III

Tak jak w temacie, film rewelacyjny. Idealnie przedstawiony region afganistanu, w którym jak wiemy za spokojnie nie było! Sylvek, cóż, w swojej roli przekonujący, nawet bardzo. Roli pułkownika chyba najlepsza ze przedtawionych 3 części(IV nie oglądałem :( ) Dla mnie zasłużone 9/10. Dlaczego nie 10 - za scene z wyjmowaniem z biodra strzały i nie wiem, jak to możliwe, aby Rambo miał dziurę w biodrze i przedostał się tam ogień z dwóch stron... Dla mnie to trochę nierealne! Ale 9/10 solidne jest!

ocenił(a) film na 10
AdamBayern01

Skoro ta strzała go trafiła, to miał dziurę, musiał zatamować krwawienie, więc sobie wypalił ranę. U mnie w domu jak oglądali ten film, (ostatnio na tvp1 był) , to im aż kopara opadła z wrażenia, jak zobaczyli, co Rambo zrobił z tą raną ;-)

ocenił(a) film na 9
karoman4

Generalnie, kolega ENKI wspominał mi,, że ta część będzie trochę naiwna i naciągana. Co do tej sceny, to faktycznie się zgodzę! Ale reszta filmu to pełen profesjonalizm! Akcja w kanałach mnie isę najbardziej podobała i podczas uwolnienia porucznika!

ocenił(a) film na 10
AdamBayern01

Cały Rambo - niepokonany, niezniszczalny, niebezpieczny ;-)

ocenił(a) film na 9
karoman4

Sylvek w tej roli kapitalny i bezbłędny ;)

karoman4

na wojnie wypalanie ran to chleb powszedni... znany już od czasów starożytnych;)

w sumie to jest na pierwszy rzut oka przerażające, bo większy samo opór miałbym, gdybym musiał przyłożyć rozgrzane do czerwoności żelastwo do rany - oj sądzę że ręka by "ciągnęła" w drugą stronę... a tu posypał prochem i tylko podpalił, oczywiście to tylko w cudzysłowiu;) sądzę że ten właśnie sposób jest mniej "strachliwy" w pokonaniu własnego lęku.

ocenił(a) film na 10
michael_69

Ja, nie wybrałabym żadnej opcji, bo bym tego nie wytrzymała. A może wytrzymałabym tylko o tym nie wiem ;-)

karoman4

tak to prawda, dla człowieka "schowanego" w pieleszach zacisza domowego jest to bardzo niewyobrażalne...

ale nasi "dziadowie" też tak żyli, aż tu nagle okropności wojny "wylały" się i przerwały sielankę, zaczęli robić rzeczy o których im się pół roku wcześniej nawet nie śniło.. chęć przetrwania jest w człowieku silna i tylko możemy ją poznać w "czasach/sytuacjach ekstremalnych"...
... bo życie pisze najbardziej niewiarygodne scenariusze... ;)

ocenił(a) film na 10
michael_69

Podpisuję się oburącz ;-)

ocenił(a) film na 6
AdamBayern01

Najsłabszy film o Johnie Rambo. Słabe sceny akcji, nic nie można porządnie zobaczyć. Myślę, że to akurat jest wina reżysera. Zabrakło w filmie przesłania, takiego wątku psychologicznego -cholernie źle to wypadło przy poprzednich częściach.

ocenił(a) film na 8
deconstramus

Najbardziej rozbawiła mnie scena jak nacieral konno na śmiglowiec bojowy :)

ocenił(a) film na 8
Sherlock91

Co to jest dla Rambo :) TVP dobrze ze przypomniał te filmy ,teraz czas na Rockiego :)

ocenił(a) film na 9
deconstramus

Oj tam się chłopaki czepiacie, trzeba przymknąć oko czasami :P
Dzisiaj 00:30 TVP2 odświeżyłem sobie tą cześć, klasa sama w sobie.
Kapitalne kino akcji, Sylwek w mega formie, muza Jerry'ego Goldsmitha miażdży system.
Piękne czasy.

Mani3k

Zgadzam sie. Przyjemnie sie oglada ten film, zreszta cala trylogie ;)

AdamBayern01

Dla mnie 10/10. Owszem, mozna by sie do tej scenki przyczepic, ale plusy zdecydowanie przewazaja i dlatego 10. Pozdrawiam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones