PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646805}

Randka z królową

A Royal Night Out
6,3 12 620
ocen
6,3 10 1 12620
Randka z królową
powrót do forum filmu Randka z królową

Mam ten film na świeżo i spodobał mi się tak bardzo, że postanowiłam zapytać o wrażenia innych. Czy Wy też dobrze się bawiliście? :) Dawno się tak nie uśmiałam i nie wzruszyłam na komedii. Czekam na Wasze opinie! :)

ocenił(a) film na 9
bluepearl33

Byłem na tym filmie ze swoją dziewczyną. Sceptycznie zaopatrywałem się na ten seans, bo myślałem że to typowo film dla kobiet. Jednak miło mnie zaskoczył i nie żałuję, że wybrałem się na niego.

bluepearl33

Też byłyśmy wczoraj z kumpelami, świetny film, uśmiałyśmy się nieźle :) Angielski humor w bardzo dobrym wydaniu, fajna gra aktorów, wielu z obsady nie znałam, więc nie wiedziałam czego się spodziewać. Film bardzo nam się podobał :)

użytkownik usunięty
bluepearl33

Dwa dni temu byłem w kinie i muszę powiedzieć, że film zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Choć całą historię należy brać pół żartem, pół serio to i tak można się na "Randce z królową" świetnie bawić. Genialne wyczucie brytyjskiego humoru, doskonała kreacja Watson jako Królowej Matki i Everetta jako króla-jąkały. Scenarzyści mieli dobre wyczucie epoki, ponieważ bardzo dobrze pokazano nastórj społeczno-polityczny panujący w ówczesnej Wielkiej Brytanii oraz kult króla Jerzego VI jako zbawcy narodu. A do tego idealna muzyka podpasowana pod realia at 40.. Serdecznie polecam fanom brytyjskich produkcji historycznych oraz wiebicielom rodziny królewskiej.

ocenił(a) film na 9
bluepearl33

Mnie też ten film niesamowicie przypadł do gustu. Komedia romantyczna jak żadna inna. Strasznie podoba mi się połaczenie z historią rodu królewskiego i opowieść o losach samej Elżbiety II. Film pozwala sie pośmiać, wzruszyć i zamyślec nad tym co wtedy przezywali ludzie. Genialnie dobrana została też obsada. W moim odczuciu aktorzy idealnie odegrali swoje role. Ukłon w stronę każdego z nich, ale moją największą sympatię otrzymała księzniczka Malgorzata :) Film dla każdego, wart polecenia.

ocenił(a) film na 7
bluepearl33

Bardzo lekki i przyjemny film. Dobrze dobrane aktorki i świetna muzyka dopełniają całości. Polecam.

Markutez

dokładnie ;) Przyjemny i sympatyczny ale nie brakowało typowego angielskiego humoru co mi się osobiście bardzo podobało :)
Tylko reklamy dziwne puszczają w tych kinach- nie dość że pół godziny to coraz dziwniejsze. Do teraz zastanawiam się o co chodzilo z tym mikołajem na plaży #czekamnalisty - strona niby jest ale nikt nie wie o co chodzi. Może wy wiecie?

ocenił(a) film na 7
MartynaTom

Również uwielbiam angielski humor, zero wulgaryzmów a i tak jest śmiesznie. Co do #czekamnalisty - pewnie jakaś krypto-reklama jakiejś sieci komórkowej :) Coś w stylu Heyah kilka lat temu, też nikt nie wiedział o co chodziło z tą czerwoną łapką.

Markutez

Co prawda to prawda Markutez. Aktorki dobrane świetnie, a już Małgorzatą to po prostu jestem zauroczona. Bardzo lekkie dialogi, dzięki czemu humor angielski nie był ani trochę ciężkawy. Biorę pod uwagę powtórkę. :)

ocenił(a) film na 8
bluepearl33

Mam dokładnie tak samo-własnie go oglądnęłam i chciałam zobaczyć co inni o nim myślą.
Film świetny,pod każdym kątem-świetna gra aktorska i świetnie dobrani aktorzy,świetna muzyka i świetnie ukazanie tamtych czasów.
Lekki,przyjemny,wprawiający w dobry nastrój.Uwielbiam tego typu filmy!
Znacie może filmy podobnego typu? Będę wdzięczna za wszelkie sugestie :)

ocenił(a) film na 7
bluepearl33

zgadzam sie z toba,film naprawde dobry bez gwiazd za 50 milionow gazy taki prawdziwy,wlaczylam go sobie by zasnac a juz po 15 min ogladalam na siedzaca by nic nie przegapic.Polecam

ocenił(a) film na 7
bluepearl33

Cudna bajka. Kupuję to w całości - jak leci. Miodzio. Full relaks

ocenił(a) film na 8
bluepearl33

Nie lubię starych filmów i pewnie gdyby nie było napisane "2015" to bym nie obejrzał:)
Muszę przyznać, że klimat tak świetny, że musiałem dać minimum 8/10- lekki humorek, dało się zaśmiać i nogi same tańcowały.. aż żałuje tej ery technologii, w takich czasach mógłbym żyć;/ Dopiero po takim filmie (wiadomo, to tylko film) da się zazdrościć naszym babciom i dziadkom tych czasów powojennych, życie wyglądało zupełnie inaczej;/
Do tego sarah gadon zagrała bardzo fajnie i nie da się ukryć, że bardzo ładna kobieta:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones