PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490479}

Rango

6,8 53 326
ocen
6,8 10 1 53326
6,4 16
ocen krytyków
Rango
powrót do forum filmu Rango

Śpiący film?

ocenił(a) film na 7

Nie wiem czy to wina filmu czy mojego zmęczenia, ale trochę na nim zasypiałem. Ale gdyby
wziąć pod uwagę fakt, że potem oglądałem kilka odcinków "Gotowych na wszystko" i nie
byłem śpiący ani trochę (a muszę zaznaczyć że była jakaś 3 w nocy), to może jednak moja
senność jest zasługą filmu. Jadnak nurtuje mnie jeszcze jeden szczegół, otóż po filmie
"Rango" brałem prysznic (gorący), co mogło mnie znacznie pobudzić i być może jest on
zasługą mojego pobudzenia na "Gotowych na wszystko". Z kolejnego punktu widzenia,
spożycie kaszki z truskawkami mogło wpłynąć na mnie pobudzająco (nigdy nie wiadomo co
tam jest zawarte) i stąd też mam wątpliwości co do mojej oceny filmu. Był nudny czy nie?

Dodam jeszcze tak odnośnie polskiego dubbingu - uważam że został dość nieodpowiednio
dopasowany. Głosy trochę mi nie pasowały i ciekawi mnie jak wypadł w swojej roli Johny
Depp. Film ogólnie bez rewelacji i obecnie nie rozumiem za co tyle nagród, szczerze
powiedziawszy.

Pozdrawiam czytający i ziewających.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones