PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490479}

Rango

6,8 53 326
ocen
6,8 10 1 53326
6,4 16
ocen krytyków
Rango
powrót do forum filmu Rango

Jesteście ŻAŁOŚNI, wielcy krytycy. Straszne postacie? Macie mokro? Wielcy polscy krytycy filmowi. Bajka na prawdę na dobrym poziomie, z fajną historią i zakończeniem. Na prawdę wchodzę tu co raz częściej i co raz bardziej co niektórym współczuję :-)

ocenił(a) film na 8
Piter_ACM

Żałosne to jest to, że zamiast wypowiadać się na temat filmu, wolisz pisać na temat jego odbiorców - co z jakością samego dzieła nie ma nic wspólnego. No i to ty tutaj próbujesz leczyć swoje kompleksy, typowe zachowanie polaczka, a nie Polaka, pluć na własny naród aby pokazać że jest się "lepszym". Własne zdanie ci nie wystarcza?

ocenił(a) film na 8
onionmaster

Czytając posty pod filmem odechciało mi się go komentować i dla mnie samego ocena jest wystarczająca. Nie mogłem natomiast przejść obojętnie obok tępych wypowiedzi ludzi zarejestrowanych tutaj. Rozumiem, że są filmy złe, kiepskie itd., ale do cholery za kogo uważają się ci wszyscy krytycy tutaj? 99% procent ludzi nie ma zielonego pojęcia tutaj o powstawaniu historii dużego ekranu, a oceniają niczym krytycy rodem z Hollywood. Śmieszne i żałosne. Ja leczyć swoje kompleksy? Jakie kompleksy? Jeśli ktoś daje mi powód to pluję, bo na takich ludzi, którzy tutaj siedzą inaczej się nie da. Poza tym dlaczego właśnie ty odpisujesz? Niech napiszą ci wszyscy potężni krytycy filmowi z tego forum. Skoro film ci się podobał to spasuj i się nie wcinaj.

Piter_ACM

Jak masz chłopie kompleksy to idź na jakiś onet i tam zaśmiecaj forum tymi żałosnymi komentarzami, nie psuj tego portalu już całkowicie.

ocenił(a) film na 8
marcin112

Jakie kompleksy, to wy tutaj je macie. Onet? Może Interia i Wp? To większe gówna niż ten FilmWeb.

ocenił(a) film na 8
Piter_ACM

poznasz głupiego po czynach jego......

ocenił(a) film na 8
MrsMarton

ogólnie autor ma rację, film jest wręcz wybitny a ma tak niską ocenę, no ale jak widać wielu odbiorców nie jest jeszcze gotowych na kino na poziomie.

Shanks1337

Jasne jest tak wybitny jak JOB którego oceniłeś/aś na 10:D

ocenił(a) film na 8
Papermonster

mow co chcesz mi sie job podoba bardzo, przypomina stare dobre komedie typu chlopaki nie placza, taka polska rzeczywistosc :D

marcin112

jeżeli ktoś zaśmieca forum żałosnymi komentarzami to na pewno jesteś jedną z tych osób. Czytając Twoje anty Tuskowe wypowiedzi nasunęła mi się myśl: "dlaczego on nie wypowiada się na wp albo onecie?", a teraz przeczytałem ten komentarz. Dam Ci dobrą radę: dyskutuj tutaj o filmach a nie o polityce.

ocenił(a) film na 7
Piter_ACM

To się nazywa gust kolego, jednym się podoba innym nie.

użytkownik usunięty
Piter_ACM

Problem każdego polaczka - odmienne zdanie.
To ,że ty lubisz ten film to nie znaczy ,że jest od razu hitem XXI w. A tym bardziej, nie jesteś z tego powodu mądrzejszy, czy lepszy od innych bo patrząc na poziom twojej wypowiedzi to nikt nie powinien czuć się od ciebie gorszy... I skoro wybieram się na animacje ze zwierzątkiem na plakacie to chce czegoś lekkiego a nie.. to było po prostu niesmaczne. I podczas niektórych scen cieszyłam się ,że jednak nie kupiłam popcornu...

użytkownik usunięty
Piter_ACM

>Bajka na prawdę na dobrym poziomie

Jaka bajka?

ocenił(a) film na 7

Problem niskiej oceny dla tego filmu nie leży w ''polaczkach'', a ni w samym filmie, tylko w tym że był reklamowany jako bajka animowanka dla dzieci. I to wszystko w tym temacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones