PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490479}

Rango

6,8 53 326
ocen
6,8 10 1 53326
6,4 16
ocen krytyków
Rango
powrót do forum filmu Rango

5/10

ocenił(a) film na 5

Ani to dla dorosłych ani to dla dzieci, do komedii temu daleko, morału też za bardzo nie zauważyłam...jeśli nie ma już do oglądania nic lepszego to z braku laku można włączyć

kaska_87

I właśnie dzięki takim osobom ta animacja ma tak niską ocenę a zasługuje zdecydowanie na więcej. Nie dostrzegasz klimatu ani nawiązań do innych filmów. To nie jest absolutnie kolejna bajka w stylu Shreka czy Epoki. A już na pewno nie dla dzieci. Pomijam technikę i wykonanie tejże animacji bo jest mistrzowska. Stare westerny w surrealistycznym stylu przeniesione do świata animowanego.

ocenił(a) film na 5
achmed7712

Ocenę ma taką na jaką zasługuje...każdy film oceniają różni ludzie, z różnymi poglądami i z innym poczuciem humoru. Dokładnie nie dostrzegam klimatu tego filmu i mam do tego takie prawo :)

kaska_87

Popieram. Daleko mi od konwencjonalnego myślenia w kwestii animacji, kocham zarówne te dla dzieci, jak i dorosłych, i potrafię wyłapać te, które nie podlegają kategoriom wiekowym. Rango jednak dla nikogo. Płytkie żarty opowiedziane wyszukanym, często zbyt obscesowym jak dla dzieci, językiem. A w fabule nie było nic, co byłoby stricte skierowane do widzów dorosłych, typowa historia dla dzieci. Jedyny powód dla którego było warto to obejrzeć to obłędna animacja, i oprawa graficzna w napisach końcowych. No i może jeszcze ze dwa albo trzy gagi, żeby oddać tytułowi sprawiedliwość, ale to tyle.

ocenił(a) film na 9
maldonka

bzdura. Po pierwsze wielki plus za świetną animację. Po drugie świetne nawiązania do klasyków. Po trzecie co najmniej 7/10 i się nie kłóćcie się bo mam rację.

ocenił(a) film na 5
Teodorek

Ta rację każdy ma swoją :P

ocenił(a) film na 7
kaska_87

Jak to nie było morału ? Ja wyłapałem co najmniej dwa ;D

ocenił(a) film na 5
rasta_man

To się pochwal...bo może przegapiłam ważną część filmu :P

ocenił(a) film na 7
kaska_87

np że nie należy kłamać, albo żeby robić interesy z mafią trzeba się potem tej mafii pozbyć bo inaczej ona pozbędzie się nas, to było na przykładzie burmistrza i grzechotnika ;) Pewnie jeszcze jakiś by się znalazł ;P

ocenił(a) film na 5
rasta_man

No naprawdę jak będę robić interesy z mafią to muszę pamiętać, żeby się ich pozbyć :P

kaska_87

W filmie fajnie pokazana jest sila podswiadomosci. Jak Rango uwierzyl w swoje mozliwosci, to mogl dokonywac wszystkiego. Snake nie musial uzywac sily fizycznej, wystarczylo zaatakowac podswiadomosc Rango. W ogole zachowania tej wioski, jak i samego bohatera, ich reakcje, to doskonale odzwierciedlenie pewnych teorii czy typow zachowan, pokazane w pozytywnie przekoloryzowany sposob.

Ciekawa animacja z dobrym studium socjologicznym i psychologicznym, z nawiazaniem do wielu innych filmow. Bywaly juz lepsze animacje, ale na pewno ta produkcja nie zasluguje na jedynie 5/10.

Pzdr.

ocenił(a) film na 8
besty

Ja tam się zgadzam. Na moje nie była to animacja dla dzieci. Ale dla starszego czemu nie. Mnie film nawet bawił. Daję 8 za wyszukane riposty i dobrze zrobioną animację.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones