PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490479}

Rango

6,8 53 326
ocen
6,8 10 1 53326
6,4 16
ocen krytyków
Rango
powrót do forum filmu Rango

Oglądałem "Rango" w wersji oryginalnej, z polskimi zapisami. Kiedyś na pewno zobaczę raz jeszcze, ale czy warto sprawdzić wersję zdubbingowaną przez Polaków? Czy głosy są dobrze dopasowane, zdarzają się jakieś rodzime żarty?

ocenił(a) film na 9
koper35780

Ja też nie widziałem wersji polskiej, bo wersja rozszerzona nie jest po polsku (z tego co mi wiadomo), ale nie psułbum sobie świetnego wrażenia. Zauważ, że Depp nawiązuje swoją intonacją to paru granych przez niego wcześniej postaci. Jest wiele nawiązań do różnych filmów i szkoda to psuć poslkim dubbingiem, który nie odda tych delikatnych odniesień.
A tak przy okazji, chcialem napisać, że jestem zachwycony tym filmem, miejscami są akcje jak w "Las Vegas Parano"... czapki z głów.. Kto by pomyślał, że to tego samego reżysera co "Piraci z Karaibów"...

koper35780

Ja oglądałem z polskim dubbingiem i przyznam, że chętnie oglądnąłbym z oryginalnym angielskim. Polski nie do końca im wyszedł, nie bardzo podobał mi się głos Rango, mało było mocnych tekstów, ogólnie nie macie czego żałować.

ocenił(a) film na 6
PabloPL

potwierdzam wypowiedź PabloPL. Głos Fasoli był zupełnie inny, oryginalnie miała jakiś taki wiejski akcent, śmiesznie brzmiacy, a w polskiej wersji zupełnie go "znormalnili", co wyszło na minus ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones