PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490479}

Rango

6,8 53 326
ocen
6,8 10 1 53326
6,4 16
ocen krytyków
Rango
powrót do forum filmu Rango

Plan był ambitny. Reżyser kasowego hitu 'Piraci Z Karaibów' podjął się reżyserii animowanego filmu przeznaczonego głównie dla dorosłej widowni .
Miały byc ciekawe postacie, wartka akcja, klimat i humor.
Co mamy tymczasem? Skupiając sie na pozytywnym aspekcie czyli na grafice mozna powiedzieć wiele.
Film jest ciekawy, wiele szczegółów i tekstur pięknie dopracowanych. Podoba mi sie turpistyczna brzydota postaci . Fantastyczne zastosowanie, światła cieni, brudnych 'piaszczystych' barw dzikiego zachodu.
Ciekawe zastosowanie proporcji-Lis wielkości kameleona a grzechotnik wielki jak wieloryb.(zastanawiam się czy to bardziej wada czy zaleta)
Na tym niestety lista zalet się kończy. Gdyby oceniac samą grafikę film zaslużylby na 8/10 no ale pozostaje rzecz wazniejsza FABULA.
Prawda-dobre są filmy ktore od razu rzucają widza w wir przygód ale zawsze irytowala mnie przesada z jaką traktują tą 'idee' tworcy filmu. Na ekranie caly czas coś musi sie dziać. Nie wazne czy to ma jakiś większy sens. Ciągle pościgi, strzelaniny, ucieczki. A gdzie jest sens?
Bardzo zmęczył mnie ten film i te 'dowcipasy' wyjete chyba z za przeproszeniem z burdelu.
Niestety tylko niektóre z nich uznaje za zabawne (w brew pozorom wcale nie te najgrzeczniejsze) a szkoda bo film zaczynał się z fajnym 'przytupem'

ocenił(a) film na 7
Cadavera

Ja daje 7/10, cieszę się że zaniżyłaś ocenę delikatnie - bo widziałem że "Władcę pierścieni" sponiewierałaś ... ;)

ocenił(a) film na 5
BadMotherFucker

przesadziłam z Władca. A to dlatego ze wtedy ocenialam jeszcze nazwami filmwebu.
Sama jednak przewartościowałam skalę ocen .
np. 7 to dla mnie film który oglądam z przyjemnością ale nic szczególnego, 8 to film ktory mi daje do myslenia i/lub sprawia ze mogę go z radością obejrzeć ponownie. 9 to cos co dało mi nadspodziewanie mocnego pozytywnego kopa ...a oceny takie jak 10, 1, 2, nie wartościują się u mnie bo takich filmow...nie ma.
Teraz gdybym oceniala Wladcę dałabym mu 6 bo jesli idzie o realizacje jest to arcydzielo. Ale tak jak w Rango tylko graficznie :)

ocenił(a) film na 7
Cadavera

Na filmweb ocenę można zmienić w każdej chwili...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones