PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490479}

Rango

6,8 53 326
ocen
6,8 10 1 53326
6,4 16
ocen krytyków
Rango
powrót do forum filmu Rango

Czytając poniższe komentarze kto wie jaką opinie bym sobie na temat tego filmu wyrobiła. Na szczęście obejrzałam go zanim przeczytałam jakikolwiek post. Z czystej ciekawości oczywiście.
Na dubbig nie narzekam ale chciałabym zobaczyć oryginalną wersję. Ciekawi mnie jak się Depp popisał :D
Podoba mi się klimat, bardzo ładna grafika i humor. Jeżeli o fabułe to nie wiem o co niektórym chodzi. Nie była wcale taka płytka. Ciągle coś sie działo i ogólnie całość trzymała w napięciu.
10/10 i tyle


PS
A z tych trzech co napad na bank zrobili to ten ślepy to jaki zwierzaczek, wie ktoś? Bo taki fajny <D

ocenił(a) film na 9
Hienka

Ja przez te dziwne opinie obejrzałem z dużym poślizgiem. Też nie rozumiem skąd ten dość negatywny stosunek webowiczów. Animacja raczej nie dla dzieci (język i wydźwięk umierania-przemocy). Opiera się na archetypach i nie fabuła niewiele ma wspólnego z rewolucyjnością, ale JAKOŚĆ, jakość i poziom wykonania są kapitalne. Zarówno od strony graficznej i animacji (szczegóły, tekstury, cienie oraz oświetlenie 10/10) jak i wyważonej konstrukcji i gry aktorskiej.
@Hienka - Depp wymiata, świetnie trzyma klimat :) wyobrażam ile Rango stracił uroku w dubingu. Może i nie być zły, ale na pewno nie umywa się do Deppa. Ja oglądałem w oryginale. Bill Nighy i Timothy Olyphant też pozytywnie dołożyli się do całości.

Wg mnie bardzo fajna animacja, raczej nie dla dzieci, na pewno warto obejrzeć.
Zasługuje na 8/10 +1 za poziom graficzny i estetykę.

Zwierzę:
Może to łysa ryjówka, albo nieślubne dziecko ryjówki i golca?

ocenił(a) film na 9
Signifer_Gemini

Właśnie udało mi się obejrzeć oryginalną wersję na youtube (kiebska jakość ale czego się nie robi dla tych głosów) faktycznie jest o niebo lepsza. No i sam Rango jest bardziej charyzmatyczny (zasługa wymienionego już Deppa oczywiście)
Może fabuła jakaś też wyjątkowa nie jest (ale przynajmniej nie płytka) i nie jest tu jako mocna zaleta filmu (zresztą jak piszesz) więc tu się zgadzamy.
Co do przemocy, lekkie zaskoczenie, może nie było czegoś "mocnego" ale faktycznie do zwykłej bajki to nie pasowało.


Najprawdopodobniej. Jak coś to jeszcze poszukam bo mnie to dręczy |D

ocenił(a) film na 8
Hienka

Mam dobrą oryginalną wersję ze sceną po napisach na chomiku Tosiek_123. W folderze J. Depp prawie na końcu.

ocenił(a) film na 9
Tosiek_123

SPOILER!!!!

Scena z cygarem w Saloonie WYMIATA!!!!! Usmiałem się do łez... Film/bajka świetna bez dwóch zdań.

ocenił(a) film na 9
junoa

Nie da się ukryć ta sneca była świetna,

ocenił(a) film na 10
Hienka

Jedna z lepszych bajek jakie oglądałem nie ma co tu dużo mówić. Trzyma klimat:) Scena w barze? Bezcenna;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones