PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490479}

Rango

6,8 53 326
ocen
6,8 10 1 53326
6,4 16
ocen krytyków
Rango
powrót do forum filmu Rango

Ktoś wie gdzie mogę znaleźć Rango z NAPISAMI? nie chce dubbingu. Niektórzy inteligenci odpiszą pewnie, że w kinie lub na półkach w empiku ;) Ale wiecie o co mi chodzi... Z góry dzięki

ocenił(a) film na 8
kowik4

boze czy to jest takie trudne? wejsc na najpopularniejsza strone ze statkiem w logo, wyszukac rango w Movies Hi Res, za pomoca napiprojekt sciagnac napisy?

ocenił(a) film na 7
ArmandoDJ

Nie jestem notorycznym ściągaczem filmów z Interentu jak kolega powyżej, dlatego statek w logo nic mi nie mówi. I zamiast się tak irytować to pomyśl, że są JESZCZE ludzie na tym świecie którzy nie ściagają po 10 filmów dziennie. Nie dlatego, ze nie chcą, ale po prostu nie mają na to czasu..

ocenił(a) film na 8
kowik4

http://thepiratebay.org/torrent/6426305/Rango_(2011)_DVDSCR_XviD-MAX oraz program napiprojekt ktory sam znajduje napisy

ocenił(a) film na 7
kowik4

Tylu ludzi sie napracowało, żeby stworzyć ten film a tobie szkoda tych 50 zł? Jak tak to było trzeba iść do kina za 20 zł jak jeszcze leciało. Na pewno będzie prościej (i uczciwiej) niż szukać darmowej wersji

ocenił(a) film na 7
moooras

Coś mi sie popsuło i nie mogę edytować komentarzy. Chodziło mi o to, że będzie prościej "kupić w sklepie niż szukać darmowej wersji"

kowik4

torrenty.org

ocenił(a) film na 6
Bojek

Kowik czy nie sądzisz, że większą satysfakcję miałbyś kupując oryginał? Przecież to nie jest w tych czasach takie drogie bo nawet za korki z Coca-Coli można oglądać filmy... : /

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones