PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=490479}

Rango

6,8 53 326
ocen
6,8 10 1 53326
6,4 16
ocen krytyków
Rango
powrót do forum filmu Rango

mocno przereklamowany

ocenił(a) film na 5

Po bardzo ciekawej zapowiedzi w tv poszłam do kina pełna nadziei... Niestety po pierwszych 30 minutach oczekiwania aż akcja w reszcie się rozkręci straciłam humor i zmarnowałam 20 zł... jedyna postać która utkwiła mi w pamięci to mały opos... 5/10 za oposiątko i przyjemny chórek nic więcej ...

ocenił(a) film na 3
SNOBKA

Niestety mnie także rozczarował, a szkoda bo zapowiadał się na prawdę obiecująco. Taki groch z kapustą. Dla dzieci zbyt poważny, dla dorosłych w pewnych momentach zwyczajnie nudny. Nigdy więcej.

WashingtonPost

Film z masą porównań, humorem zrozumiałym miejscami tylko dla amerykańców. Fabuła tak jak zaczyna się z rozmachem, tak później odnosi się wrażenie jakby ktoś tak na prawdę nie wiedział jak to rozkręcić, a bajka leci na siłę. W moim odczuciu bajka nie byłaby zła gdyby nie jej główny wątek fabularny, który był po prostu nudny. Ale może dlatego, że opierał się na klimatach westernu. A zrobić ciekawy western to sztuka. Polecam "Prawdziwe Męstwo" fajny western, choć to w sumie trochę odbiega od tematu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones