PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9072}

Raport Pelikana

The Pelican Brief
7,2 59 592
oceny
7,2 10 1 59592
5,9 8
ocen krytyków
Raport Pelikana
powrót do forum filmu Raport Pelikana

czas ucieka, czyli JR, to już stare kino jest...:-(

angel_falls

chyba nie do konca wiesz co to za skrot TCM i jakie filmy tam "puszczaja" dla sprostowania (Turner Classic Movies) czyli chodzi o klasyczne filmy a tu zdanie z wiki ,, kanał filmowy prezentujący klasykę kina amerykańskiego, od Złotej Ery Hollywood do współczesności, czerpiący z zasobów takich wytwórni jak MGM czy Warner Bros. "

ocenił(a) film na 8
Holek94

chyba istotnie nie wiedziałam...:-(
Swoją drogą nigdy nie spotkałam tam filmu mającego mniej niż 10 lat.

angel_falls

ja spotkalem i to nieraz

ocenił(a) film na 8
Holek94

a konkretnie, proszę o tytuły...:-)

ocenił(a) film na 7
angel_falls

Chociażby Dzień Próby z zamiesznym w Raport Denzelem Washingtonem, choć to w sumie będzie już chyba 11 lat:) Lecz Raport 10 lat też nie ma... Mają prawa to film puszczają.
Holek94 też proszę o przykłady, dwa tygodnie ferii to może uda mi się coś ciekawego obejrzeć Na TCM w domku:)

ocenił(a) film na 8
Bezimienny28

Raport Pelikana ma 19 lat

ocenił(a) film na 7
angel_falls

Owszem:) Pisząc, że Raport nie ma 10 lat chodziło mi o to, iż ma więcej. Jak dzisiaj czytam swoją wypowiedź to rzeczywiście można ją zrozumieć opacznie. To tak myśl mi wpadła po prostu, jakbym mówił sam do siebie i wyszło niezrozumienie:)
Może kiedyś z nudów poczytam program telewizyjny i się jakiś film na TCM młodszy niż dycha znajdzie:P

ocenił(a) film na 8
Bezimienny28

Właśnie zobaczyłam , że jesteś z Wrocławia. Urodziłam się we Wrocławiu! Moja rodzina pochodzi ze wschodu (Lwów, Łuck). Miałam 3 lata jak przeprowadziliśmy się do Lublina a 6 jak do Warszawy.
Bardzo żałuję, że nie mieszkam we Wrocławiu, bo to piękne i klimatyczne miasto.

ocenił(a) film na 7
Bezimienny28

Znalazłem:) 12.02 "Pamiętnik" - rok 2004.

Bezimienny28

no wlasnie leci dzisiaj pamietnik z 2004 wiec qq...

ocenił(a) film na 7
angel_falls

Helena Bonham Carter jest rok starsza od Julii;) Poza tym stare, ale jare, a z kolei Al np. ma 72 lata i dalej gra i chwała mu za to.

użytkownik usunięty
uwieziona

gdzie jesteś uwięziona? taki offtop

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones