PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10038612}
6,5 5 114
ocen
6,5 10 1 5114
3,4 18
ocen krytyków
Raport Pileckiego
powrót do forum filmu Raport Pileckiego

Niezły

ocenił(a) film na 6

Całkiem niezły film , aczkolwiek moim zdaniem mógłby być inny. Bardziej może porywający . To że to jest prawdziwa i bardzo tragiczna historia , nie zmienia faktu że mógłby być bardziej , nie wiem jakiego słowa użyć , by nie zepsuć tego co chcę napisać . Zbyt dużo w e filmie jest pompatyczności . Postać Rotmistrza zagrana jest jakby na siłę głęboko. Przecież , pomimo wszystko to był normalny człowiek który też sie śmiał i bywał zabawny. W tym filmie jest cały czas ponury i nie mam na myśli scen w obozie lub w czasie akcji . Bardzo ciężko będzie zrozumieć film Raport Pileckiego komuś z za granicy . Teraz , wczoraj gdy usłyszałem że dyrektorem Muzeum Wojska Polskiego został mianowany jakiś były generał PRL , był szef WSW który walczył z Żołnierzami Wyklętymi i który jest odpowiedzialny za ściganie żołnierzy nie podzielających jego komunistyczne przekonania to mnie po ludzku trafia szlag . Mordercy , tacy jak ci którzy zabili Pileckiego wracają do władzy , dzięki rządom .... wiadomo kogo ..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones