PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10038612}
6,5 4 873
oceny
6,5 10 1 4873
3,4 18
ocen krytyków
Raport Pileckiego
powrót do forum filmu Raport Pileckiego

Polecam

ocenił(a) film na 10

Jestem świeżo po seansie i polecam wszystkim niezdecydowanym. Kto czytał wiele literatury pamiętnikarskiej z Auschwitz lub katowni ubeckiej na Rakowieckiej, ten nie będzie zaskoczony mocnymi scenami filmu. Krytyka filmu, w niektórych przypadkach nie oglądając filmu, wiąże się z uprzedzeniami do AK i katolików. Jest to kolejna odsłona walki potomków AK ,z potomkami ubeckich sadystów.

Johny1410

Jeśli używasz w "recenzji" filmu zdania "jest to kolejna odsłona walki potomków AK ,z potomkami ubeckich sadystów" to w mojej ocenie demaskuje nieszczerość twojej "recenzji" i twoje osobiste zaangażowanie, ale nie w sprawy kultury, a polityki. Sorry, ale zwykli ludzie nie chodzą do kina, żeby walczyć z "potomkami ubeckich sadystów", tylko żeby zobaczyć dobry film!

ocenił(a) film na 9
chrongen

Są ludzie zwykli i są ludzie niezwykli. Do której z tych dwóch grup lepiej aspirować?

Kultura, w tym kinematografia, jest na wskroś przesiąknięta polityką. Nawet durnowate filmy dla "zwykłych ludzi" są pisane tak, żeby dostarczały do ludzkiej (pod)świadomości pewne przekazy.

chrongen

i masz rację. Film niestety jest słaby. Za taką kasę powinna być superprodukcja bo sama historia jest super. Szkoda czasu i kasy na ten film bez ikry. No ale niech każdy sam oceni. Ja nie polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones