PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219331}

Rasa

The Breed
5,5 9 154
oceny
5,5 10 1 9154
Rasa
powrót do forum filmu Rasa

Przywiodla mnie do tego filmu aktorka grajaca glowna role, bedaca rowniez bohaterka Lost. Zostalem calkiem milo zaskoczony, film okazal sie byc bardzo dobry jak na ten gatunek!

Przy okazji zapraszam do udzialu w petycji zwiazanej z Lost: http://www.presja.org/index.php?action=show&idp=48

filemoniasty

Co wy macie z tym LOST to jest tak daremny i wydumany serial że aż boli a Rodriguez grała już w kilku naprawde dobrych filmach poza tym gniotem.

rafin2003

Ja ją widziałem jedynie w swat . Nie lubie tej aktorki

mateuszwoj

Prezpraszam Zajrzałem włąśnie na jej filn=mografie i okazało sie ze ogladałemjeszcze dwa filmy z jej udziałem < oprocz rasy i swat> były to resident evil i szybcy i wsciekli . Jakoś nie moglem wczesniej skojarzyc jej innymi filmami. Moze dlatego ze nie zauwałem jej tam poniweaz jest marna aktorka. Nie cierpie tej aktorki.Choć filmy szybcy i wsciekli oraz resident evil byly fajne Natomiast rasa i swat to dno.

ocenił(a) film na 9
mateuszwoj

ze S.W.A.T. byl slabiutenki to nie moge sie nie zgodzic, ale Michelle zagrala elegancko. podobna rola jak policjantki w Lost.
w the breed tez byla dla mnie glownym atutem!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones