PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=219331}

Rasa

The Breed
5,5 9 154
oceny
5,5 10 1 9154
Rasa
powrót do forum filmu Rasa

beznadziejne opisy

ocenił(a) film na 6

ludzie skąd wy plagiatujecie takie beznadziejne opisy??
"wakacje"?? oni tam polecieli na weekend!
"pustynna wyspa"?? ciekawe skąd na pustyni las, krzaki i wysoka trawa!
"zmutowane psy"?? ot zwyczajnie wyglądające psy z lekko zmienionym dna, które wpływa na ich inteligencję i agresję, ale nie na wygląd.

Mógłbym tak wymieniać dalej, ale nie widzę sensu.

użytkownik usunięty
Pierek

Nie jestem autorem tego streszczenia filmu - Drogi Uzytkowniku -ale odpowiem. Jest to opis dany przez dystrybutora filmu firmę VISION. Jak byś oglądał ten film legalnie poprzez kupno obrazu na DVD lub wycieczkę do wypożyczalni -to byś wiedział. Odsyłam tż do internetowej strony VISION. Opis jest jaki jest- a waro zwracać uwagę,że onec mają charakter markteingowy. Taki opis "musi być z lekka sensacyjny" by zachęcić do kupna filmu . .a to, że nie zawsze pokrywają się one z rzeczywistością to już inna sprawa.

ocenił(a) film na 6

Ja w opisach nigdzie nie widzę wzmianki [opis dystrybutora].
Jeżeli ktoś się zabiera do napisania opisu/streszczenia, to powinien to zrobić rzetelnie , a obejrzenie filmu to powinna być podstawa.

Film obejrzałem legalnie, bo gdybyś znał polskie prawo, to byś wiedział, że ściąganie jest legalne.
Jeżeli film jest na prawdę bardzo dobry, to wtedy go sobie kupuję na DVD, bo nie należę do tych, którzy dają się nabrać na to co jest napisane na okładkach DVD.

ocenił(a) film na 8
Pierek

Słuchaj matole. Tak się składa że jeden z opisów należy do mnie. Jeżeli Ci się nie podobają to do roboty i napisz własny, a nie narzekasz. "Two close brothers, Matt (Eric Lively) and John (Oliver Hudson) head to an exotic island for a week of fun and relaxation". Prawda na weekend. Ale weekend też może być wakacjami jeżeli spędza go się na zabawie i relaksie!!!! Po drugie. Jeżeli na psach robi się eksperymenty genetyczne to znaczy że psy są zmutowane genetycznie!!!! Gdzie ja napisałem że o ich wygląd mi chodziło???? O puystynnej wyspie to nie ja pisałem :-)
Więc przymknij się już bo takie zrzędy są wkurzające.

ocenił(a) film na 6
InowroclawskiWilk

Weekend to weekend, nie ważne jak sie go spędza, wakacje to na pewno nie są.
Może jestem matołem, ale ta delikatną różnicę potrafię zauważyć.

Jeżeli wchodzimy na temat genetyki to warto zaznaczyć, że oczywiście jesteś w błędzie, ponieważ:

- mutacja to nagła, skokowa, bezkierunkowa, dziedzicząca się zmiana w materiale genetycznym organizmu. Mutacja jest zjawiskiem losowym, podlegającym jednak wpływom środowiska (mutagenom - np. chemicznym, promieniowaniu).
- eksperymenty genetyczne umożliwia Inżynieria genetyczna, która jest niczym innym niż ingerencją w materiał genetyczny organizmów, w celu zmiany ich właściwości dziedzicznych. Polega ona na wprowadzaniu do komórek organizmu, którego cechy chcemy zmienić (biorcy), określonego odcinka DNA innego organizmu (dawcy).

"Jeżeli na psach robi się eksperymenty genetyczne to znaczy że psy są zmutowane genetycznie!!!!"
ŹLE! Jeżeli na psach robi się eksperymenty genetyczne to znaczy, że psy (lub inne zwierzątka lub roślinki) są genetycznie zmodyfikowane.

Może i jestem tym matołem, ale:
- potrafię skorzystać z wikipedii i innych słowników
- nie obrażam innych ludzi
- jak coś robię, to chcę to zrobić dobrze


ocenił(a) film na 8
Pierek

Na wikipedii każdy może coś zmienić, ja korzystałem z imdb.com, a to jest znacznie lepsze źródło. Obrażam ludzi kiedy tego wymagają i aż sami się o to proszą. Ja też jak coś robie to robie dobrze i uważam, że mój opis jest OK.

ocenił(a) film na 6
InowroclawskiWilk

GRATULUJĘ jesteś cudotwórcą, ja na imdb nie znalazłem nic o mutacji ani o inżynierii genetycznej! Użyłem do tego wikipedii i słownika, no ale każdy ma swoje sposoby na zdobywanie wiedzy.

Twój opis jest bardzo OK! Tyle ile jest liter w OK, taką bym Ci ocenę postawił gdybym miał go ocenić (w akademickiej skali ocen oczywiście).
Te rozbudowane zdania, ta gramatyka, normalnie arcydzieło. Zgłoszę Twoją kandydaturę do nagrody Nobla w dziedzinie literatury.

ocenił(a) film na 8
Pierek

Rozumiem, czyli jednym słowem wal się :-)

ocenił(a) film na 6
InowroclawskiWilk

Riposta godna ćwierćinteligenta. Gratuluję pomysłowości.

ocenił(a) film na 5
Pierek

Mutacja wcale nie musi od razu oznaczać zmiany wyglądu...

ocenił(a) film na 6
Pinokio1983

Zgadzam się, nie musi i bardzo często jest niewidoczna.

Jednakże przyzwyczaiłem się, że jeżeli horror/thriller jest o czymś "zmutowanym", to mutacja taka jest widoczna.

ocenił(a) film na 9
Pierek

To się odzwyczaj >_>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones