Ratatuj

Ratatouille

2007 1 godz. 51 min.
7,3 271 355
ocen
7,3 10 271355
7 631
chce zobaczyć
8,2 13
ocen krytyków
{"rate":8.230769,"count":13}
{"type":"film","id":123312,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Ratatouille-2007-123312/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Ratatuj
  • edyta981 ocenił(a) ten film na: 9

Od czasów starych filmów Disneya nie było tak dobrego filmu rysunkowego (czy jak go tam nazwać) jak "Ratatuj". Bez głupich żartów i obrzydliwości w stylu idiotycznego i miernego "Shreka". Niezwykle wdzięczny film, wspaniała, urzekająca postać samego szczurka. W ogóle doskonale stworzone osobowości zwierzątek. Postacie ludzi też świetne, szczególnie Anton Ego.

Nawet zachwyt nad Francją i wyświechtanym Paryżem nie jest tu irytujący.

• edyta981 Piekny animowany film. Pierwszy film ktory obejrzalem w kinie :).

• edyta981 Piękna bajka.

• edyta981 Popieram, zauroczyła mnie ta bajka, chyba druga moja ulubiona zara po "Królu Lwie" :)

• Levon_V ocenił(a) ten film na: 8

marlena_lug co jak co z tyhc nowszych "Gdzie jest Nemo?" też jest b.dobre :)

• milkaway ocenił(a) ten film na: 8

Levon_V Zgadzam się, "Nemo" jest fantastyczne i ma dorosłe (aczkolwiek nie "pieprzne" w Shrekowym stylu) podteksty.

• AnttiG ocenił(a) ten film na: 10

edyta981 Wspaniała bajka i zapewne trzeba mieć sporo wrażliwości i wyobraźni aby objąć to.
    Pozdrawiam wszystkich którzy za tym nadążają co reżyser stworzył a w szczególności autora wątku.

• xxKasiurkaxx ocenił(a) ten film na: 9

edyta981 Też tak uważam.Jedna z najpiękniejszych animacji,jakie oglądałem.

• edyta981 Tak, naprawdę dobry film, tylko dlaczego twierdzisz, że nie było takiego "od czasów starych filmów Disneya"? Powstały zaledwie 4 lata wcześniej, w 2003, "Gdzie jest Nemo" to też wdzięczny film, podobnie jak "Planeta skarbów" czy japoński "Spirited Away".

• Zw1d ocenił(a) ten film na: 10

edyta981 Powiedziałbym, że najlepszy! 11/10

• ByrekK ocenił(a) ten film na: 10

edyta981 "idiotycznego i miernego Shreka" Powiedz, że to żart, a wybaczę, mimo że mierny ;d

• ABEL ocenił(a) ten film na: 6

edyta981 To Pixar przecież...