PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123312}

Ratatuj

Ratatouille
7,3 285 837
ocen
7,3 10 1 285837
8,1 32
oceny krytyków
Ratatuj
powrót do forum filmu Ratatuj

kuchnia filmowa

ocenił(a) film na 8

obejrzałem właśnie 10-minutowy klip z przykładowym materiałem. zdjęcia i animacja są po prostu świetne. czegoś takiego jeszcze nie widziałem: "auta" miały drobiazgową animację, tutaj jest podobnie, technika idzie mocno do przodu. dodatkowo kadry komponowane są przepięknie, kamera porusza się z niesamowitą dynamiką i precyzją pełną gracji. dodatkowo muzyka dynamikę tę tonuje, przez co nie jest nachalna. dźwięki są naturalne i wyraziste, barwy są stonowane, animacja ruchu nie oddala się od praw fizyki w naturze, co dodatkowo klaruje odbiór. zakładam, że cały film technicznie utrzymany będzie na takim właśnie (rewolucyjnym?) poziomie. sam temat również jest wspaniały - Sztuka Gotowania. miejmy nadzieję, że również i dzieci odnajdą się w tym świecie. osobiście jestem smakoszem, a jak wiadomo kuchnia francuska to najlepszy temat na smakowity film.
przykładowe 10 minut "Ratatouille" zapowiada świetne dzieło. wygląda to rewelacyjnie. kciuki wypada trzymać teraz już w przede wszystkim tylko za fabułę i narrację.
tak więc trzymam kciuki, szkoda tylko że do premiery tak daleko.

ocenił(a) film na 9
dnaoro

Zwiastun zapowiada że film będzie naprawde dobry ale nie wiem czy dokładność i drobiazgowa animacja dorówna Happy Feet .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones