PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627109}

Raz dwa trzy umierasz ty

Truth or Dare
5,4 10 402
oceny
5,4 10 1 10402
Raz dwa trzy umierasz ty
powrót do forum filmu Raz dwa trzy umierasz ty

SPOJLER!!!

...umarli ci bohaterowie, których w ogóle nie obstawiałam do odstrzału.
W filmach jest zazwyczaj pewien schemat, że przeżyje dobra dziewczyna, a na pewno zginie "łatwa laska" i wszyscy drugoplanowi bohaterowie. Tu było odwrotnie (bardzo mnie zaskoczyło gdy psychopata skręcił Gemmie kark). To duży plus dla filmu, że przeżyła puszczalska i jakiś postronny bohater.

Swoją drogą - ta panna puszczalska wyglądała jak Doda (tylko w wersji ciemnowłosej). :)

ocenił(a) film na 5
Sighma

Zgadzam się. To zakończenie było dla mnie takim "ciosem", że zapamiętam ten film. A o to przecież chodziło reżyserowi. Film całkiem dobry.

ocenił(a) film na 9
Sighma

No nie mam pytań, też mnie zaskoczyło że przeżyła nie ta normalna ta dobra ale typowa zdzira, co zazwyczaj w horrorach idzie pierwsza pod nóż, szczerze powiedziawszy niewiele też mnie obchodził jakiś melepeta i jego psychopatyczny brat żołnierz, ale to tyko biorąc pod uwagę końcówke nie kibicowałem nikomu, ale sam motyw zemsty był zajebisty

Sighma

nie tylko ,że przeżyła ale zrobiła ich w... :D.Nietypowe zakończenie to jest to :)

Sighma

Zaskoczeniem by było, jakby nikt nie przeżył :)

ocenił(a) film na 7
Sighma

Dokładnie,to sprawiło że film do samego końca był nieprzewidywalny.Chciałem dać 6,ale za puszczalską Jennie Jacques podwyższam na 7.Fajna laska,a do tego zdrowo świrnięta w tym filmie he he.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones