PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=337625}

Reguła - WΔZ

W Delta Z
6,2 4 008
ocen
6,2 10 1 4008
Reguła WΔZ
powrót do forum filmu Reguła - WΔZ

Średni thriller ze Stellanem Skarsgardem w roli prowadzącego śledztwo w sprawie mordowania przy pomocy elektrowstrząsów przestępców z półświatka. Rozwlekła akcja, wydumana historia, sporo naciągania, ale żeby je wyjaśnić, musiałbym zdradzić treść.

oscar_4

Średni film, na pewno miał swój potencjał, ale jakoś tak... Nie wciągnął mnie.

ocenił(a) film na 8
oscar_4

Brytyjczycy, tak generalnie, nie robią dreszczowców po amerykańsku ale robią porządne kino. To jest nawet bardzo dobre kino !!! Film o potędze miłości wystawianej na koszmarne próby o tej prawdziwej i tych co to są słowami rzucanymi na wiatr. Świetnie mi się ten film oglądało. Denerwowała mnie jednak policjantka z wiecznie rozchylonymi ustami. Widać było dwa błyszczące bielą ząbki - takie królicze. Miałem wrażenie, że współudziałowcami w produkcji filmu była jakaś firma farmaceutyczna produkująca "super"wybielającą pasę do zębów więc obejrzałem film jeszcze raz no i żadnej tubki z nazwą pasty nie odnalazłem - ale myjmy zęby !!! często !!! 8/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones