PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=337625}

Reguła - WΔZ

W Delta Z
6,2 4 009
ocen
6,2 10 1 4009
5,5 2
oceny krytyków
Reguła WΔZ
powrót do forum filmu Reguła - WΔZ

Film dobry
Świetna tematyka filmu- "test egoizmu" ludzkiego i granic bólu, wybór między życiem a śmiercią;
brudny klimat i obraz Nowego Jorku i w końcu samo zakończenie.....zaskakujące!!!
Polecam
Moje 7,5/11

ola_1986

właśnie oglądnąłem... muszę się z tym "przespać"...
końcówka raczej mnie nie zaskoczyła bo myślałem o czymś innym ale jednak podobnym... pytanie tylko czy do końca uwierzyłem w jej rozwiązanie?
chyba jednak tak... może istnieje taki moment w życiu (nie dla wszystkich) że trzeba określić po co się żyje, dlaczego (dla czego) się żyje (znaleźć cokolwiek by miało ono jakikolwiek sens "w czasie" lub choćby "po") i już to wszystko determinuje?
choć tą prawdą określającą całe twoje życie wcale nie musisz się długo cieszyć...
więc może zrób to teraz!?

ale dalej na teraz nie wiem co z tą końcówką... to zwycięstwo czy porażka życia???
dowcipny reżyser przeplótł na koniec aktualne doznania fizyczne kontra inne/byłe doznania fizyczne powiązane z psychicznymi/duchowymi kontra wcześniejsze one... ;]
coś w tym stylu... pewnie gdzieś we mnie dalej coś będzie szukało sprzeczności albo uzna ostatni wyjątek... :]

jakby nie było - dobry film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones