PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=337625}

Reguła - WΔZ

W Delta Z
6,2 4 009
ocen
6,2 10 1 4009
5,5 2
oceny krytyków
Reguła WΔZ
powrót do forum filmu Reguła - WΔZ

Oko za oko, ząb za ząb tak powinien działać system sprawiedliwości ktoś powie zemsta (dla niektórych to jedno i to samo) jest wina jest i zasłużona kara! Coś bardziej o filmie bo zszedłem ze szlaku. Stellan Skarsgard jako stary, zmęczony życiem glina wyszedł rewelacyjnie tak samo jak i ta młoda niedoświadczona nowicjuszka w tej roli Melissa George brawa się należą! Ponad to film ma mroczny, brudny klimat gangi, brudne miasto, przekupni gliniarze tuszujący fakty... Szczególnie podobało mi się zakończenie filmu "czarny charakter" osiągnął to co chciał.

Co mi się nie podobało. Od rozpoczęcia filmu miałem wrażenia jak bym oglądał jakieś wiadomości bardziej niż kryminał mam na myśli kamerę a właściwie sposób kręcenia (coś jak Blair Witch Project) a może tylko tak marudzę :) No i cóż momentami twórcy przynudzali... Film jest niezły według mnie warto zobaczyć jest na iplex tyle z mojej strony. Życzę miłego wieczoru!


"Nawet jeśli cię usłyszą, to tylko podgłośnią telewizor" - sama prawda.

ocenił(a) film na 5
Disturb__

"Czarny charakter" nie osiągnął tego, co chciał! Jej celem było potwierdzenie równania, co stałoby się wtedy, gdyby wszyscy torturowani dokonali egzekucji na kimś, kogo kochali. Ostatnia ofiara zaprzeczyła tej formule, przez co zniweczyła zamysł mścicielki.

ocenił(a) film na 6
Tataaleksandrykatarzyny

A mi się wydaje, że jej chodziło o to, żeby sprawdzić czy istnieje szansa że ktoś nie wykona egzekucji przecież na końcu mu podziekowała

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones