PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=337625}

Reguła - WΔZ

W Delta Z
6,2 4 009
ocen
6,2 10 1 4009
5,5 2
oceny krytyków
Reguła WΔZ
powrót do forum filmu Reguła - WΔZ

ktos tu narzekal ze to w ogole nie jest horror, ale to przeciez wcale nie mial byc horror tylko thriller/dramat...
czy zaraz musi sie krew rozlewac i tryskac prosto na ekran by mozna bylo film okreslic jako dobry
nie byl wcale nudny, a przede wszystkim mocny
goraco polecam

ocenił(a) film na 5
madame_figaro

SPOILER


tylko to faktycznie może zmylić jeżeli jest przy filmie kategoria 'horror' ;] człowiek się na coś innego nastawia.
jak dla mnie ten film jest 'ok' (5/10) i nie musi tryskać krew, aby film był dobry... ten film miał potencjał, ale został zmarnowany. trochę źle zbudowany nastrój, momentami nie wiedziałem o co/kogo im chodzi (np. jak w pewnych scenach rzucali nazwiskami to nie wiedziałem o kogo chodzi).
pomysł naprawdę bardzo dobry, ale wykonanie już gorsze, czegoś mi brakowało i trochę głupie to było, że policja nie miała żadnych szans na odnalezienie przestępcy (chociaż dobrze wiedzieli kto to jest). napięcia nie zrobili, że akurat ktoś może wparować i uratować ludzi, tylko był dylemat czy jedna osoba zabije drugą aby ratować siebie (i w sumie o to chodziło, ale czegoś zabrakło jak na thriller).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones