PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=337625}

Reguła - WΔZ

W Delta Z
6,2 4 009
ocen
6,2 10 1 4009
5,5 2
oceny krytyków
Reguła WΔZ
powrót do forum filmu Reguła - WΔZ

ze ani matczyna milosc, ani milosc braterska ani zadna inna nie jest tak silna jak gejowska milosc...
tfuu tfuu

ocenił(a) film na 8
booros

wnioski to trzeba umieć wyciągać, ten Twój jest taki trochę z powietrza.

ocenił(a) film na 5
booros

Hahaha, rozbawiło mnie to :D.

ocenił(a) film na 6
booros

co prawda to prawda ; p

użytkownik usunięty
booros

Zapominasz, że do testu stanęły trzy ścierwa ludzkie i jeden twardy glina, nietrudno było przewidzieć kto przejdzie test, a film był zrobiony w stylu amerykańskim. Tak czy owak, wszyscy winni ponieśli karę, także Argo, więc koniec był sprawiedliwy.
Brytyjczycy nigdy w swoich filmach nie pokazywali homseksualistów stereotypowo, więc tu się akurat nie czepiajcie.

ocenił(a) film na 7

Jakie trzy ścierwa ludzkie? To, że ktoś nie lubi policji, nie żyje do końca zgodnie z prawem, to nie znaczy, że nie szanuje brata swego lub swojej ciężarnej dziewczyny. Tych dwóch pierwszych to pocięła jak sito, na śmierć, a tego gliniarza lekko tylko zadrapała w stosunku do nich i więcej nie chciała, no ale kobiety zawsze są pobłażliwe w stosunku do gejów.

A tak w ogóle, to kurde, już w pierwszej scenie w mieszkaniu Danny'ego jak ten gliniarz przyszedł, to stwierdziłem - o, dwa pedały - bo w końcu, jaki normalny facet przychodzi do drugiego z winem? No, ale nie, nie wypada tak wyzywać wszystkich od gejów i szerzyć nienawiści, a tu proszę, rację miałem.

ocenił(a) film na 7
Roy_v_beck

Nie wiem czy ty jesteś zdrowy psychicznie, czy jesteś jakimś zboczeńcem, poważnie się pytam? "ścierwa ludzkie" to mało powiedziane- czy ty widziałeś co oni zrobili tej dziewczynie, to w ogóle da się opisać? zmusili ją do zabicia matki, pobili, zgwałcili ( w tym stłuczoną butelką), podpalili - to dla ciebie znaczy "życie nie do końca z prawem"? nie jesteś pobłażliwy dla gejów, ale jestes pobłażliwy dla zboczeńców, morderców i gwałcicieli?
co do gliniarza to mu tam m.in. miażdżyła kolana młotkiem, a przestała go torturować bo zgodził się na śmierć, tamci nie chcieli umrzeć, woleli zabić tą bliską osobę

ocenił(a) film na 7
VesperLynd

Właśnie nie jestem zboczeńcem, tylko tak sądzę, że ogólnie do człowieka należy mieć jakiś tam szacunek, na tyle, żeby nie nazywać nikogo "ścierwem". To fakt, zgwałcili i dopuścili się niewyobrażalnych okropieństw ci mordowani ludzie, ale z drugiej strony prowadzili normalne życie, darzyli przyjaźnią i miłością, byli solidarni i skoczyliby w ogień za pewnie niejednym swoim człowiekiem. Mieli ludzkie odruchy, po prostu nie szanowali raczej ludzi spoza swojego kręgu społecznego, byli zbyt wrogo nastawieni do obcych.
Tym nie mniej psychopatyczna dopiero jest postawa bohaterki granej przez Selmę Blair, która nie ma żadnego życia, oprócz planowania, jak zabić swoich oprawców i jeszcze pal licho, że chce ich zabić, bo ma do tego swoiste prawo, tyle że ona wpierw musi się na nich sadystycznie wyżyć, potorturować ich i sama przed sobą nie może się przyznać, że to dla zaspokojenia własnej, chorej przyjemności, tylko bredzi coś o jakimś eksperymencie związanym z miłością.

A gliniarz żenująco szybko się poddał, raz jeszcze to powtórzę. Polecam zobaczyć ciało tego pierwszego, który zabił swoją ciężarną dziewczynę, naprawdę wiele zniósł.

ocenił(a) film na 7
Roy_v_beck

a to już miej pretensje do scenarzysty, chyba zbyt dosłownie odbierasz ten film lol

tak czy owak, gdyby tobie jakieś zboki zrobiły to co oni tej dziewczynie, to raczej byś się nie rozczulał nad ich kochającymi matkami i babciami, tylko chciałbyś się zemścić jak ta dziewczyna, albo gorzej

Roy_v_beck

Chryste...czy Ty wogóle wiesz co mówisz?? Co taki gnój , który zgwałcił dziewczyne może wiedziec o przyjaźni? o miłości? o szacunku!? CXiekawe czy bys tak mówił jakby Ciebie zgwałcicli butelka.

ocenił(a) film na 8
Roy_v_beck

Jak dla mnie to oni wszyscy w tym filmie byli popaprani i żaden się nie poświęcił dla miłości glina na końcu nie poświęcił się dla swojego kochanka tylko miał dość życia sam powiedział"mam to gdzieś czy on mnie kocha" po prostu chciał odejść ...film jest prosty jak budowa cepa więc nie ma co się doszukiwać psychologi a druga sprawa nikt nie powiedział że facet nie może kochać faceta mocniej niż matka dziecko czy facet ciężarną kobietę są matki które mają gdzieś swoje dzieci wyrzucają je do śmieci żadna nowość w dzisiejszych czasach są faceci którzy kopią swoje ciężarne żony i są geje którzy się darzą się uczuciami wyższymi niż pary hetero życie nie wybiera....a zaskakuje nas ostatnio coraz bardziej,....

ocenił(a) film na 8
dominik1980

Czytam dalej co tu wypisujecie i ręce opadają do ziemi rozumiem że ktoś kto nie studiował psychologi nie ma pojęcia bo homo....ale ludzie o tej orientacji tak samo kochają,nienawidzą,czują żal,pogardę,radość i smutek mają dokładnie takie same uczucia jak inni tylko więcej neuronów żeńskich może dlatego właśnie wolą facetów a nie kobiety to jedyna różnica między hetero a homo mogą być lepsi albo gości tak jak każdy a wy wypisujecie bzdety jak by geje bo obcy z innej planety którzy nie mają uczuć wyższych mamy 2015 rok aż trudno uwierzyć że nasze społeczeństwo ma takie małe mózgi chyba mniejsze niż kubuś puchatek hehe

ocenił(a) film na 6
dominik1980

żeńskie neurony? seriously?

ocenił(a) film na 6
booros

Nie, po prostu gej poszedł w odstawkę jako nieprzydatny dla ewolucji. Co więcej - stary, brzydki gej. Jednym słowem, geny znów wygrały ;)

ocenił(a) film na 8
booros

tak jak sam wywnioskowałem i tak jak tutaj czytam, to rzeczywiście, końcówce można dać różne ścieżki interpretacji. pokuszę się o określenie, że trochę niestandardowy to film

booros

Po obejrzeniu doszedłem do tego samego wniosku co booros, ale film niezły.

booros

booros ma rację - taki wniosek się sam nasuwa od razu :-)

ocenił(a) film na 7
Siguror

Podoba mi się zakończenie... Gliniarz udowodnił, ze nie na darmo został gliną, ze ma silniejszą psychikę... Ogólnie rzecz biorąc film był ciekawy, ale nie rozumiem po co dziabnął się tym środkiem usypiającym, nie musiał tego robić.

booros

LOL. Trochę komiczne, ale prawdziwe. Poza tym zgadzam się też z teorią o gejowskiej genetyce. Gliniarz miał silniejszą psychikę, ale nie zapominajmy, że on raczej naprawdę kochał swojego gangsta kochasia. BTW. Niestety już od sceny z butelką wiedziałam, że taki będzie finał.

ocenił(a) film na 6
Jeffrey_Goines

"gejowskiej genetyce" ;>?

ocenił(a) film na 4
booros

Tak chyba reżyserzy chcieli pokazać siłę gejowskiej miłości, przy czym zepsuli cały film. A zapowiadał się tak dobrze. Szkoda.

Tusi93

Racja, ewidentna gay-propaganda. Ale wg mnie film został zepsuty czym innym: po prostu kiczowatością samego wykonywania zemsty przez tę kobitę. Nierealne, wydumane, przekombinowane.

Tusi93

no chyba nie do końca siłę gejowskiej miłości , tylko siłe człowieka , który nie był socjopata, chamem , gburem i prostakiem jak reszta tamtych mentów. Ktoś kto wyrządził taką krzywdę jak oni tamtej dziewczynie, to nie jest normalny człowiek, to nawet nie jest dzicz

ocenił(a) film na 6
tala1987

Nie jest chamem i gburem? A zniszczenie dowodów po to żeby kochaś nie poszedł do więzienia jest oki? Moim zdaniem gliniarz okazał się jeszcze większą świnią niż wszyscy oprawcy razem wzięci, bo dał dziewczynie nadzieję na ukaranie winnych, był stróżem prawa, ale liczył się dla niego tylko własny interes (tak w jednym i drugim znaczeniu)

ocenił(a) film na 4
booros

Te pedały potrafią zepsuć każdy film !!!

ocenił(a) film na 8
tomucho77

heheheheh

ocenił(a) film na 6
booros

Hahah, miałam założyć dokładnie taki sam wątek. :)

booros

Dokładnie. Chciałem taki sam wątek założyć, ale widzę, że zrobiłeś to za mnie. Człowiek myśli, że ogląda dobry kryminał, a na końcu się okazuje, że ogląda homo-propagandę.

ocenił(a) film na 8
miotacz plomieni

Za to faceci z rynsztoka którzy zmasakrowali 2 babki to nie była już propaganda tylko realni" normalni" ludzie ...właśnie czy tylko ja mam wrażenie że ci "normalni" hetero ludzie robią na świecie coraz większy syf dlaczego nie słyszy się o takich chorych rzeczach żeby to robili pedzia???

dominik1980

A czy ja usprawiedliwiam szumowiny z rynsztoka? Próbujesz jedno zło zakryć drugim, ale to nie przejdzie.

ocenił(a) film na 8
miotacz plomieni

Nie wydaje mi się że to co robi ze sobą dwóch gości to coś złego może jest to obleśne ale to ich sprawa nie moja nie twoja ale zabijanie jest złe jak najbardziej dopóki kogoś nie "krzywdzisz" nie robisz nic złego to proste jak 2+2...

dominik1980

Homoseksualizm jest taranem w rękach globalistycznej elity, używanym w celu niszczenia tradycyjnych społeczeństw, aby doprowadzić je do stanu bezbronności (niszczenie tzw. kodu kulturowego, niezbędnego do samoorganizacji narodów) oraz w celach maltuzjańskch i to jest mega-złe. Dopóki homoseksualiści realizowali swoje preferencje w domach, mało kogo to obchodziło. Skoro dają się używać jako narzędzie niszczycielskiej rewolucji, to zmienia postać rzeczy. Rewolucja homoseksualna jest jednym z narzędzi podboju świata. To nie jest żaden oddolny ruch uciskanych niewiniątek, tylko działająca na skalę międzynarodową organizacja (przez niektórych nazywana przez to "hominternem"), wspierana przez największe państwa (w tym jedyne obecnie istniejące supermocarstwo), ONZ, UE, RE, Hollywood, największe media, koncerny, fundacje i niezliczone "autorytety moralne". Przeczytaj książkę Eugene'a Michaela Jonesa "Libido Dominandi. Seks jako narzędzie kontroli społecznej".

ocenił(a) film na 8
miotacz plomieni

Nie przeczytałem do końca bo mi ręce opadły hehe homo...był od początku dziejów kiedyś geji było więcej niż teraz cała armia rzymska to byli homo poczytaj trochę historii...

dominik1980

Tak, "cała armia rzymska to byli homo". Lecz się.

miotacz plomieni

bo upadnę. kocham tworzenie sryliarda tysięcy teorii spiskowych. na kolejny sryliard tysięcy możliwych tematów.

scolarie

Uwielbiam brak kontrargumentacji :)

ocenił(a) film na 6
dominik1980

A czy homo glina przypadkiem nie doprowadził do tego, że oni nie ponieśli żadnej odpowiedzialności?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones