PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=548878}

Rekreator

CLONED: The Recreator Chronicles
4,1 778
ocen
4,1 10 1 778
Rekreator
powrót do forum filmu Rekreator

najlepsze było jak się murzyn wkurzyl, ze nie poruch... i zaczal sie calowac z lustrem:D
myslalam, ze padne :D potwory z szamba :D o lol :D

2/10...bo momentami byl smieszny ;]

ocenił(a) film na 3
krolowa_sniegu_2

Lepsze było jak klon całował sie z oryginałem :] Ech...pomysł na film dobry ale efekt....Szkoda slów.Steki bzdur.W filmie"Wyspa" było to przedstawione bardziej logicznie.Klony były chodowane a te?Powstały z próbek kału i uryny zmieszanych z substancją doktorka która wyciekała do kanału.Ciekawe jak powstały dorosłe osobniki bez inkubatorów...

ocenił(a) film na 3
Pyskata_Blondynka

Pewnie w taki sam sposób jak Bóg stworzył człowieka, z gliny.

ocenił(a) film na 4
dragoonkiler

nie z kupy powstałeś i w kupę się obrócisz hehe płytki film pewno telewizja go kupi za grosz i puści w kinie nocnym za niedługo.Podobała mi się ta blondynka ładna i miała ciekawą twarz no a faceci to wzrokowcy wiadomo ale film przeciętny wytrwałem tylko dlatego bo byłem ciekawy skąd te podobieństwa 5/10

ocenił(a) film na 4
webcamboy

ee 4/10

webcamboy

Niby aktorka ładna ale podczas całego filmy ukrywała swoje piersi, np jak siedziała nago na krześle to zasłoniła ręką a jak była w jeziorze to akurat po samą szyje w wodzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones