PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33334}

Rekrut

The Recruit
7,2 65 443
oceny
7,2 10 1 65443
6,1 12
ocen krytyków
Rekrut
powrót do forum filmu Rekrut

Film mozna powiedzieć dobry , momentami nawet trzyma w napieciu , a wszystko dzięki Pacino i jego geniuszowi aktorskiemu, po raz kolejny udowodnił ze jest rewelacyjny , uwielbiam jak gra takiego zarozumiałego, tajemniczego twardziela to są role wrecz stworzone dla niego ...
Farell tez dal rade ale bez szczegolnych rewelacji

jagna18_filmweb

Bardzo lubię Pacino,ale właśnie w tym filmie miałam wrażenie, że nie zrobił niczego oprócz przyjścia na plan i wypowiedzenia swoich kwestii. :) A Farell jak to Farell - nic nowego nie pokazał xD Ogólnie film do obejrzenia właśnie w TV jak komuś się nudzi.

ocenił(a) film na 7
piratka39

Właśnie tu tkwi różnica między aktorami - Pacino wystarczy, że przeczyta swoje kwestie i zagra jak na swoją formę średnio, a i tak wypadnie o wiele lepiej niż Farrel, który mimo, ze widać jego starania, wypada w filmie blado.

Krytykant

Nie każdy może być Pacino (na szczęście) :D

jagna18_filmweb

Farell wypadł jak dla mnie bardzo dobrze, a co do Pacino... No nie wiem, nie umiem oceniac gry aktorskiej, dla mnie każdy aktor stara się grac jak najlepiej i wypada dobrze, odpowiedni do swojej postaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones