PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741195}

Relikt

Relic
5,7 5 316
ocen
5,7 10 1 5316
7,2 8
ocen krytyków
Relikt
powrót do forum filmu Relikt

hmmm

ocenił(a) film na 5

Film całkiem dobry, chociaż całościowo bez rewelacji. Z jednym aczkolwiek wielkim ALE... momentem zakończenia... O_O tak wyglądałem kiedy odbywała się ostatnia scena w filmie i w zasadzie jeszcze podczas napisów końcowych. Co to %$#^ miało być ?? Ogólnie nie powiem i to nie jest tylko moje zdanie, od wielu już lat horrory borykają się z problemem zakończeń. Chociażby nie wiem jaki dobry by był scenariusz na większą cześć filmu i tak w 90 % zostaje zepsuty przez zakończenie. Nie mówię, że sam bym wymyślił lepsze bo pewnie nie, a i oczywiście łatwiej jest krytykować niż wymyśleć cos swojego, ale jednak jeżeli już cos zostaje stworzone i wypuszczone "dla ludzi" to powinno być zrobione dobrze od A do Z, a wydaje się jakby większości kończyło się gdzieś na O
Sceny grozy zrobione bardzo dobrze, chociaż nie powiem, początek nawet jak na dosyć krótki film troszeczkę w moim odczuciu się przydłużył
Na spory plus moment akcji ze zmieniającymi się korytarzami. Bardzo dobrze też pokazany problem choroby i ogólnie osób starszych
Więc podsumowując (pomijając zakończenie) nie uważam czas poświęcony na film za stracony lecz fajerwerków również nie było.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones