PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849709}

Reminiscencja

Reminiscence
5,7 9 976
ocen
5,7 10 1 9976
4,3 3
oceny krytyków
Reminiscencja
powrót do forum filmu Reminiscencja

Mam mieszane uczucia. Początek słabo, potem przeciętnie, na koniec już lepiej. Daje trochę do myślenia, jakby dłużej się nad tym wszystkim zastanowić. Może warto doceniać dobre momenty które w życiu przeżywamy bo zawsze możemy do nich wrócić. Historia miłosna jak dla mnie zbyt szybko opowiedziana i nie zbudowano odpowiedniego wrażenia więzi między kochankami, tym bardziej namiętności. Po zakończonym seansie czułem raczej zadowolenie, ale chciałoby się dostać jeszcze odrobinę więcej i lepiej. Wiele rzeczy zrobiłbym w tym filmie inaczej i lepiej, ale mamy co mamy, warto jeden raz obejrzeć, przemyśleć i ostatecznie zapomnieć :)

ocenił(a) film na 7
ajuzo

Jestem właśnie po seansie i chyba nie mogłabym ująć lepiej w słowa moich odczuć co do tego filmu. Jedyne co mogę dorzucić, to w ogóle brak chemii pomiędzy głównymi bohaterami (nie ważne ile czasu z filmu by poświęcono na rozwinięcie wątku miłosnego, chociaż zgadzam się, że było go za mało i za szybko). Przez to cała historia wydaje się niezbyt wciągająca. Ogólnie film miał potencjał, ale niestety nie został on w pełni wykorzystany. A można było bardziej się zagłębić w stworzony świat, a nie skupiać się tylko na romansie. Szkoda, ale mówi się trudno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones