PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877674}
6,0 12 820
ocen
6,0 10 1 12820
5,8 19
ocen krytyków
Renfield
powrót do forum filmu Renfield

Aktor urodził się w czasach samych sukcesów, elity współczesnej ale i już dawnej aktorskiej. Wśród wielu kasowych gwiazd. Nie jest to bardzo dobry aktor a jedynie dobry, bo nie wykorzystał odpowiednio tego co miał i nie doszlifował warsztatu. Czemu on takie głupkowate te filmy robi czy tam bierze udział w takich to nie mam pojęcia. Operacje plastyczne, komediowy wygląd w dramatach. No szkoda, szkoda. Zmarnowany potencjał. Co do filmu nie wypowiem się bo przecież nie widziałam ale już odnoszę wrażenie że klasy B jak nie C.

ocenił(a) film na 7
klaudusia761212

Myslę że bierze takie zlecenia które brzmią absurdalnie, żeby oprócz kasy mógł się dobrze bawić, bez obaw czy ingerencji ze strony korporacji. Raczej nie wróci do wyzszej ligi bo kino klasy B mu odpowiada a nuż trafi na tak dobre dzieło jak Mandy czy Pig.

oleksiey2000

A ja obejrzę dla Houlta. Lubię gościa.

oleksiey2000

Ma to sens, w Pig był oczywiście świetny, ale większość produkcji z jego udziałem jest bardzo kiepska.

klaudusia761212

Gdzieś mi się obiło o uszy, z mial jakieś długi, i dlatego brał filmy klasy B, bo chciał zarobic szybką i łatwą kasę. Ale wybieral filmy od niewilkich twórców, żeby chociaż początkujący filmowcy trochę zarobili.
Ostatnio właśnie powiedział, że wszystko już spłacił i że może spróbuje wrócić do ''większych'' tytułów.

Progresywna

To ma sens, bo inaczej niezrozumiałe iść na ilość nie na jakość.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
klaudusia761212

Niestety, ale 100% zgody. Właśnie jestem świeżo po zwiastunie Renfield'ea - wyskoczył mi jako reklama i jak zawsze klikam pomięcie, tak tu się zawiesiłam co to jest, jaki tytuł i gdzie mogę to obejrzeć :) No i na samym, samiutkim końcu Dracula zostaje zaproszony do środka i oczom widza ukazuje się... Nicolas Cage - mój banan z twarzy zniknął w sekundzie :/ Duża rysa na całym projekcie jak dla mnie, ale obejrzę bo zapowiada się bardzo ciekawie

ocenił(a) film na 6
klaudusia761212

A ja uwielbiam Nicka Cega i wszystkie jego grymasy począwszy od Pocałunek wampira poprzez Dzikość serca a skończywszy na tym Rainfieldzie. Nie mogę się doczekać.

ferdal10

Ja lubię go w niektórych filmach, ale w dużej ilości filmów z jego udziałem to istna groteska.

klaudusia761212

nie ma to jak oceniać film po dwuminutowym zwiastunie. doszlifuj warsztat konstruktywnej krytyki.

diogdaily

A gdzieś mam ten film, ale nie bój się, nie obniżę jego oceny na Filmweb bo go nie obejrzę. Wypowiedziałam się na temat aktora, a film nie jest w moim guście z tego względu że ni to horror ni komedia ni niewiadomo co.

klaudusia761212

Czemu narzekacie na tego aktora skoro ma Oscara to nie jest aż takim złym aktorem poprostu gdzieś pobłądził i jak by brał ambitne kino to byłby jednym z najlepszych aktorów

Tomasz_Tatarek

Tak jakby zdobycie Oscara było czynnikiem przesądzającym o dobrym warsztacie aktorskim...

ocenił(a) film na 6
klaudusia761212

To polecam obejrzeć , warsztat odbyty :) Bardzo dobrze zagrał te postać i na tle dzisiejszych aktorów mocno się wyróżnil...

ocenił(a) film na 8
klaudusia761212

Obejrzyj poprzedni film Cage "Nieznośny ciężar wielkiego talentu" to znajdziesz odpowiedź na swoje pytania;)

ocenił(a) film na 6
klaudusia761212

Gość już całkiem schodzi na psy, kiedyś lubiłem jego filmy a teraz to taki dziad że głowa boli. ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones