PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=452824}
6,7 42 632
oceny
6,7 10 1 42632
5,2 8
ocen krytyków
Repo Men Windykatorzy
powrót do forum filmu Repo Men - Windykatorzy

6/10 nie wiecej

ocenił(a) film na 6

troche nudna fabula marne scenariusze ale da sie ogladnac

ocenił(a) film na 6
taranisko

dokładnie, oglada sie bez bolu bo wszystko ma swoje granice, aczkolwiek turbo ultra happy end jest lekka przesada. Tak czy inaczej na 6 spokojnie zasłużył.

ocenił(a) film na 7
Slash87

no nie wiem, czy koniec tego filmu był taki "ultra happy", jeżeli dobrze zrozumiałem ten "happy end" był tylko w jego głowie, albo w tym czymś, co zostało mu wszczepione do mózgu, aby wegetował z uśmiechem na twarzy. Według mnie raczej nie do końca to takie szczęśliwe zakończenie.
A co do samego filmu, to bardzo mi się spodobał, niekonencjonalny, może trochę przesadzony, jeżeli chodzi o momenty science-fiction, ale ogólne wrażenie bardzo pozytywne.

ocenił(a) film na 6
Endrju_7

nie chodzi mi o plaze w krainie wiecznych łowow, tylko o zniszczenie systemu, pogodzenie z kumplem i uratowanie dziewczyny.

Slash87

Tylko, że wszystko to o czym piszesz nie wydarzyło się naprawdę, nie tylko plaża była wynikiem wszczepionego programu. Od momentu w którym bohater dostaje kamieniem w głowę od swojego przyjaciela, oglądamy komputerową fikcję.

ocenił(a) film na 6
Aljen

dokładnie Aljen...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones