PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=452824}
6,7 42 633
oceny
6,7 10 1 42633
5,1 7
ocen krytyków
Repo Men Windykatorzy
powrót do forum filmu Repo Men - Windykatorzy

9/10

ocenił(a) film na 8

A jak dla mnie film zasługuję na pochwałę. Ostatnio wiecznie w kinach lecą jakieś
romansidła albo filmy NIBY akcji które w ogóle nie wciągają. Repo Men był dla mnie taką
odskocznią od tych filmów. Wciągał mnie od samego początku i do samego końca miałam
ochotę go oglądać. Fajnie zagrana rola przez Jude Law, idealnie pokazywał jak walczy ze
sobą i z tą nie pasującą mu już ewidentnie pracą. Fajne ujęcia, świetnie dobrana muzyka
no i zaskakujące zakończenie.
W końcu po wielu obejrzanych filmach kinowych tego roku mogę powiedzieć że jestem w
końcu z czegoś zadowolona :)
A swoją drogą przyznam się że miałam obawy co do obejrzenia go czytając Wasze
komentarze, ale jednak ciesze się że zaryzykowałam. Jak widać jednak każdy ma swoje
zdanie i warto się opierać na komentarzach innych, ale nie warto je do siebie brać, bo tak to
bym chyba niczego nie obejrzała :)
Pozdrawiam Was
LOPEHONI

ocenił(a) film na 8
lopehoni

Popieram! :) Po przeczytaniu paru komentarzy byłem pełen obaw jeśli chodzi o ten film, a tu wielkie zaskoczenie na plus. Napięcie od początku do końca filmu, specyficzne poczucie humoru, dobre ujęcia, znakomita muzyka, świetna gra aktorów. No i pod tą maską kinowej zabawy całkiem sensowne ujęcie problemu, że praca to nie tylko praca. :)

ocenił(a) film na 9
lopehoni

Podpisuję się pod opiniami powyżej. Świetny film w klimacie cyberpunk ale też głębokie pytanie o poziom człowieczeństwa w człowieku. Doskonała gra aktorów, genialna muzyka. Jeden z najlepszych filmów jakie widziałem w ostatnim czasie.

ocenił(a) film na 7
lopehoni

Zdecydowanie nie żałuje 2 godzin spędzonych przed telewizorem. Powiem szczerze, że końcówką się wzruszyłem. Zaskakuje niesamowicie.

użytkownik usunięty
lopehoni

Zgadzam sie z autorem watkow, ze film sie wyroznia na tle wiekszosci ostatnio wydanych produkcji.
Gdyby troche dopracowali sczcegoly scenariusza(np. zostawianie trupow na ulicach) to bylby jeszcze lepszy.
Moja ocena to bardzo mocna 7-ka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones