1 godz. 37 min.
6,2 66 912
ocen
6,2 10 66912
6 525
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":4}
{"type":"film","id":482807,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Resident+Evil%3A+Afterlife-2010-482807/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Resident Evil: Afterlife
  • Czy ktoś jeszcze uważa, że w całej tej serii najlepszą rzeczą jest muzyka? Mistrzostwo.

• dolgorlz ocenił(a) ten film na: 7

Leewaa True story.

• laurrier ocenił(a) ten film na: 8

dolgorlz Popieram!

• mateusz_witek ocenił(a) ten film na: 6

laurrier zgadzam się i powiem, że gdyby nie te wszystkie wstawki to chyba nie dał bym rady obejrzeć tej części, no dobra są jeszcze jakieś efekty ale z cześci na część coraz bardziej naciągane :|

• laurrier ocenił(a) ten film na: 8

mateusz_witek ja akurat jak byłam w kinie to miałam niezła zabawę z koleżanką więc oglądało się przyjemnie i wsumie nie oczekiwałam nic specjalnego, więc się nie zawiodłam, a MIŁO zaskoczyłam - właśnie muzyką! Już od pierwszej sceny, to chyba mój ulubiony motyw

• mateusz_witek ocenił(a) ten film na: 6

laurrier grunt to dobre wrażenie, ja staram się oczekiwać wiele od filmu, efekty powinny być z część lepsze albo gra aktorów w kolejnych częściach powinien być progress tak przynajmniej uważam ale życie zazwyczaj weryfikuje co innego :) ale to już długi temat :)

• Leewaa Zgadzam się z Tobą :). "Resident Evil 1 i 2" jeszcze trzymają poziom, ale dalsze części nie powinny powstać.