PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=679120}

Resident Evil: Ostatni rozdział

Resident Evil: The Final Chapter
5,4 31 251
ocen
5,4 10 1 31251
2,2 4
oceny krytyków
Resident Evil: Ostatni rozdział
powrót do forum filmu Resident Evil: Ostatni rozdział

Resident Evil: Ostatni rozdział to taki niezobowiązujący kawałek kina w sam raz pod popcorn. Głupie to niekiedy aż głowa boli, ale jednocześnie kolejne efekciarskie pojedynki są konstruowane na tyle zmyślnie, że ostatecznie całość dostarcza sporo dobrej zabawy. Rzecz przede wszystkim dla miłośników całego cyklu, ci raczej nie zawiodą się szóstą odsłoną.

Cała recenzja: http://www.mechaniczna-kulturacja.pl/2017/01/recenzja-filmu-resident-evil-ostatn i.html

ocenił(a) film na 3
Redil

recenzja spoko, Resident Evil również przypomina mi Underworld

ocenił(a) film na 8
Redil

Ja dałem 8/10. Dostałem więcej niż oczekiwałem od Andersona i doskonale bawiłem się na seansie. Bawiłem - nie poszedłem na film PWSA by kontemplować życie, a po widowisko. I właśnie to otrzymałem.
http://www.grimfiction.pl/resident-evil-ostatni-rozdzial-recenzja-filmu/

ocenił(a) film na 1
Redil

SPOILERY

Nie, ten film zdecydowanie nie jest dla fanów serii. Jestem fanem serii i wyszedłem totalnie rozczarowany. Residenty zawsze dość liberalnie traktowały ciągłość fabularną (zniknięcie Angie po 2ce, zniknięcie Chrisa i Claire w 5tce itd.), ale szóstka przekroczyła pod tym względem moje najśmielsze oczekiwania. Nowa geneza T-Virusa, Wesker nagle nie jest szefem Umbrelli - jest nim Isaacs (tak, ten który zginął w 3ce - ale spoko, teraz się okazuje że to był tylko klon! :D), Alice nie odzyskała swoich mocy pod koniec 5tki (Wesker ją tylko OSZUKAŁ xDDD), Jill, Ada i Leon po prostu zaniknęli i ani słowem o nich nie wspomnieli, za to się pojawiła nagle Claire (o bracie ani słowa), i tak możnaby pisać i pisać. Karuzela głupoty kręciła się z prędkością dźwięku, a takiego lekceważenia poprzednich części nie widziałem chyba w żadnej sadze, nigdy. I to zostało zrobione przez tego samego reżysera co części 1, 4, & 5, czyli de facto twórcę tej serii filmowej.

Zgodzę się z jednym: jeśli ktoś oczekuje tylko "niezobowiązującego kawałku kina w sam raz pod popcorn" to może to ujść, pod warunkiem że poprzednich części RE nie widział wcale, albo widział je dawno temu i niespecjalnie się im przyglądał. Ot, jakieś strzelanie, potwory, zombie, wybuchy.

Natomiast fan serii wyjdzie z tego filmu nawet nie tyle rozczarowany, co zszokowany. Lepiej zaprzestać oglądanie na 5 części i sobie dopowiedzieć końcowkę - serio.

ocenił(a) film na 8
Shedao_Shai

Widzę, że jest nas więcej:) Zapraszam do mojego wątku:)

http://www.filmweb.pl/film/Resident+Evil%3A+Ostatni+rozdzia%C5%82-2016-679120/di scussion/Niestety+zawiod%C5%82em+si%C4%99...,2860882

ocenił(a) film na 6
Shedao_Shai

zgadzam się z Tobą !!!!

ocenił(a) film na 6
Redil

Film cienki nawet dla wielkiego fana który mocno przymruża oczy Bezsensowny scenariusz bez ładu i składu Postać Weskera żenująca i biedna nie to co w Afterlife walka z ostatecznym bosem cienizna Jak zwykle nie wiadomo co stało sie z poprzednimi bohaterami czyli Leonem Adą czy Chrisem tylko wiadomo że Clear żyje Brakowało mi scen z walki przed Białym Domem chociaż w migawkach jak wyglądała Wiem że te filmy powinno brać się na dystans względem gier , i tak robiłem z poprzednimi osłonami ale przy tej części już nie mogłem Niech już ten reżyser przestanie niszczyć tą markę swoimi coraz durniejszymi pomysłami .

Dobrze że jeszcze nas czeka film Resident Evil Vendetta liczę że on będzie lepszy od tego

moja ocena 6 może za wysoko ale tylko dala tego ze mam nadzieje że to już ostatni film i więcej nie będzie .

_Akira_

6 część residen evil to jakieś nie porozumienie ,dziwny montaż,ze nie można nadążyć w niektóry aspektów scen jak dla mnie to tylko pierwsze trzy części resident evil

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones