PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=862593}

Resident Evil: Witajcie w Raccoon City

Resident Evil: Welcome to Raccoon City
4,9 11 335
ocen
4,9 10 1 11335
4,3 7
ocen krytyków
Resident Evil: Witajcie w Raccoon City
powrót do forum filmu Resident Evil: Witajcie w Raccoon City

Właśnie obejrzałem pierwszy oficjalny trailer i wygląda to na prawdę dobrze. Wygląd zombiaków i lickera wymiatają. Miejscówki - jak wyjęte z gry. Tylko boli mnie ten Leon... Dlaczego dali jakiegoś latynosa / araba?

użytkownik usunięty

*Zajebiście. Przepraszam, autokorekta.

No właśnie, też jestem zdziwiony - co to za Leon? Wpierw myślałem, że się pomylili i wsadzili Carlosa Oliveira z trójki do filmu o jedynce i dwójce, ale potem w obsadzie widzę, że ten arabski koleś z zarostem to jednak Leon... Reszta bohaterów jest podobna do tych z gier, ale Leona zepsuli kompletnie.

ocenił(a) film na 6

Ja tam nie wybrzydzam ale jestem ciekaw jaki aktor według ciebie powinien zagrać Leona

ocenił(a) film na 7
Ksawery_Janowski

Nikolaj Coster-Waldau nawet jak na swój wiek bardziej by pasował. Lee Pace gdyby utlenił włosy też :) ewentualnie Armie Hammer gdyby nie jadł ludzi xd

ocenił(a) film na 6
Rafael_Himenez

Nie głupie propozycje (Waldau mógłby grać starszego Leona), ja osobiście widziałbym w tej roli Sebastiana Stana lub Roberta Pattinsona

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 6
Rafael_Himenez

Nikolaj byłby świetny z wyglądu. chociaż taki starszy. A z tym aktorem jaki jest strzelili sobie w kolano.

ocenił(a) film na 7
alienowa

Właśnie, z wyglądu pasuję jak mało kto no ale co zrobisz takie czasy czarni grają białych i na odwrót :/

ocenił(a) film na 6
Rafael_Himenez

Na siłe wszystko wciskają, a potem wychodzą takie syfy.

Ksawery_Janowski

Osobiście jestem zdania by twórcy dali szansę wejść na scenę nowym twarzom a nie wiecznie tym samym oklepanym które widzieliśmy już dziesiątki razy w innych rolach
Więc nie ma co robić durnych eksperymentów z segregacją rasową tylko trzymać się ściśle materiału źródłowego i obsadzić ludzi którzy zostali do tych ról stworzeni
Twórcy powinni nam dać zobaczyć na żywo aktorów które udzieliły swoich facjat w sesjach mo-cap w remake'ach dwójki i trójki
Wsm chyba większość graczy miło ich wspomina w tym ja
Leon S Kennedy (Eduard Badaluta)
Claire Redfield (Jordan McEwen)
Marvin Branagh (Patrick Levar) itd

Ksawery_Janowski

Osobiście jestem zdania by twórcy dali szansę wejść na scenę nowym twarzom a nie wiecznie tym samym oklepanym które widzieliśmy już dziesiątki razy w innych rolach
Więc nie ma co robić durnych eksperymentów z segregacją rasową tylko trzymać się ściśle materiału źródłowego i obsadzić ludzi którzy zostali do tych ról stworzeni
Twórcy powinni nam dać zobaczyć na żywo aktorów które udzieliły swoich facjat w sesjach mo-cap w remake'ach dwójki i trójki
Wsm chyba większość graczy miło ich wspomina w tym ja
Leon S Kennedy (Eduard Badaluta)
Claire Redfield (Jordan McEwen)
Marvin Branagh (Patrick Levar) itd

Ksawery_Janowski

może któryś z braci Mroczków

ocenił(a) film na 8

Też obejrzałem trailer i wszedłem na filmweb by zobaczyć kto gra Leona i to jest jakieś nieporozumienie.

szkoda araby lub inni opaleni inaczej psują zawsze wizerunek dobrego filmu niestety takie czasy Adkins by pasował tak czy inaczej szkoda ,ale nie przeszkodzi Mi to w oglądnięciu

ocenił(a) film na 7
Maciej1982

Nie wiem co gorsze. arab czy żyd. Obejrzę za darmo jak film wyląduje w sieci

ocenił(a) film na 7
Maciej1982

Nie wiem co gorsze. arab czy rzyd.

To nie jest ani latynos, ani arab. Ten aktor jest pół biały, pół hindus.

Nie zgodzę się ani trochę. Wygląda to wszystko tanio, bez charakteru i bez tożsamości Residenta. Claire jest o wiele za stara na czas akcji, Chris jest nijaki, brak mu tężyzny, komuś Leon pomylił się z Carlosem, o Jill to już szkoda gadać.

Pomijam już fakt, że próba powiązania fabuł obydwu RE1 i RE2 w jeden film będzie porażką - te gry nie działy się w tym samym czasie z dobrego powodu. Musiało wpierw dojść do incydentu w Spencer's Mansion, nim wirus został ostatecznie "wypuszczony" na ulice Racoon City, bo władze nie wierzyły ocalałym członkom Bravo Team o wydarzeniach w posiadłości. Ale kogo kur.wa obchodzi sens przyczynowo-skutkowy, NASZA WIZJA JEST LEPSZA! Take that Capcom, my lepiej wiemy jak powinny wyglądać historie Residentów!

Ale co się dziwić, skoro film nakręcono i zmontowano na ślinę w kilka miesięcy po podaniu informacji o lipnej jak stos jesiennych liści obsadzie. Wolałbym, by ktoś zaczął w Hollywood traktować gry poważnie i używać filmów do rozwijania tych światów, nie podawania ich w niestrawnej dla fanów wersji. Po stokroć wolałbym film pokroju RE Vendetta/Damnation, niżeli odgrzewanie kotleta, którego już znam z gier i wiem, że będzie smakował okropnie.

ocenił(a) film na 6

Średnio to wszystko wygląda, ale zobaczymy jak wyjdzie w praniu. A tego Leona, to dalej nie mogę przeboleć. Mieć taki klimat gry do wykorzystania, a czuję, że tak to zepsują.

użytkownik usunięty
alienowa

No też nie mogę tego zdzierżyć, tym bardziej, że growy Leon zawsze był moim crushem. Ponadto obejrzałem drugi zwiastun... i CGI jest na poziomie 2005 roku. To nie wróży dobrze.

ocenił(a) film na 6

Leon w ogóle dla mnie jest najlepszą postacią z RE, więc pięknie z tym pojechali. Dziwnie to wszystko wygląda i faktycznie momentami jakby nie był to 2021 tylko jak napisałeś 2005.

clair to tez beznadziejny wybór aktorki kompletnie inaczej wyglada juz nie chodzi o kolor skóry tylko o fryzure

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones