PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=163}

Rewolwer i melonik

The Avengers
5,2 15 573
oceny
5,2 10 1 15573
3,0 3
oceny krytyków
Rewolwer i melonik
powrót do forum filmu Rewolwer i melonik

Kaszanka zone (2/10)

ocenił(a) film na 2

Ocena 2 tylko za niektóre efekty specjalne. Totalne nieporozumienie, jestem ciekaw w czyje gusta chcieli trafić twórcy tego gniota. bo nawet wolno myslący tłumoki nie będa chciały oglądać takiego gówna.

ocenił(a) film na 6
opoz

Po pierwsze niezagdzam się z twoją opinią-czego ty chcesz darmaru na poziomie "21 gramów", pomyśl/choć może to dla ciebie za trudne/ to jest kino light-miłe i przyjemne ciołku

ocenił(a) film na 2
Desperate

Konkretne argumenty od ligh-człowieka. Niech light-moc będzie z tobą, light-ciołku (?), a moje light-myślenie zostaw tylko i wyłącznie mnie.
Jeśli chodzi o light-darmary znaczy dramaty, to dla mnie oglądanie tego filmu było wielkim darmarem, znaczy dramatem - trzym się maestro.

opoz

Zdradziłeś się, że czytasz CD-Action, opoz :-).
No ale to zrozumiałe tylko dla wtajemniczonych :-)
Co do filmu, nie wiem, nie widziałem, za to ten stary serialik był milutki ( nie powiem, że szczególnie mądry, ale miał styl )

ocenił(a) film na 2
opoz

Ogromnie ubawiła mnie wasza konwersacja, szkoda, że jej nie kontunuowaliście.
A wracając do głównego wątku, to przychylam się do opinii, że zaiste film ten ścierwem jest niemożebnym. Myślę, że ci co ten film robili chcieli wystwić na próbę współczesną widownię i sprawdzić, czy ma już tak zlasowane mózgi, że przyjmie każde g... jeśli tylko pokażą się w nim znane twarze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones