PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=146371}
6,3 109
ocen
6,3 10 1 109
Ringu: Jiko ka Henshi ka 4 tsu no inochi wo ubau shôjo no onnen
powrót do forum filmu Ringu: Jiko ka! Henshi ka! 4-tsu no inochi wo ubau shôjo no onnen

Ring Kanzenban na VHS

ocenił(a) film na 10

Nareszcie po cztero letnim poszukiwaniu znalazłem Ring Kanzenban na VHS. Co prawda bez jakich kolwiek napisów, ale moim hobby są kombinacje z różnymi filmami, więc dodanie polskich napisów z angielskiego źródła i zgranie filmu na DVD to dla mnie pikuś i czysta przyjemność! Gdy już obejrzę, bo prawdopodobnie będę miał już ten film za ok. tydzień lub 2, to obiecuję, że napisze moją opinię.

eden121

Też chciałbym obejrzeć... Hmmm... szczęściarz z Ciebie... ;>

ocenił(a) film na 10
DiDayeN

Nom... szczęście i właśnie ring idzie do mnie prosto z Japonii. Już za tydzień powinienem obejrzeć....tydzień... jak to brzmi heh. Tak wiem trochę to się opóźniło no ale warto było!

ocenił(a) film na 10
eden121

A zdradzę wam mały sekret..... w wyszukiwarce Google wpiszcie Ring Kanzenban ale japońskimi literami. Pokombinujcie a dowiecie się gdzie znaleźć japoński tytuł ;) Powodzenia życzę!

ocenił(a) film na 10
eden121

TAK!
Właśnie dzisiaj obejrzałem Ring Kanzenban, jednak z angielskimi napisami i teraz tłumaczę na Polski. Zastanawiam się czy powinienem dodać to na YouTube czy tez nie... No cóż w sumie ja się tyle namordowałem, żeby to obejrzeć a teraz tak rach-ciach i wszyscy nagle maja do tego dostęp... A co do filmu, jest poprostu super! Świetnie podąża za książką i fajnie się ogląda, dobra gra aktorów, jednak minusem jest to, że w filmie muzyka ciągle się powtarza w takim razie ode mnie 9/10, byłoby 10 no ale----ta muzyka. Czasem miałem wrażenie, że oglądam tą samą scenę.

eden121

Nadal masz te napisy przetłumaczone?

ocenił(a) film na 7
DiDayeN

ja tez;)........................................................................

ocenił(a) film na 7
DiDayeN

nie posiadam tego filmu ale wiem kto go ma jednak jestem w posiadaniu 2 innych trudnych do zdobycia filmow a konkretnie seriali jednym z nich jest Ring the final chapter a drugim Rasen oba posiadam z angielskimi napisami pierwszy wystawilem juz na alegro a drugi wystawie wkrotce:)

ocenił(a) film na 10
eden121

Ok tu macie link do zwiastunu Ring Kanzenban, który sam zrobiłem: http://www.youtube.com/watch?v=xHp_Bqdy9bg

ocenił(a) film na 7
eden121

Czesc Grzesiek nie moge sie zalogowac na youtube ani zarejestrowac nawet zarejestrowac i zapodzialem tez niestety twojego e-maila :/

ocenił(a) film na 7
eden121

Witam serdecznie czy posiadasz wciaz ten film? Jesli tak to mam prosbe odezwij sie na mojego maila : stefaniak.a@poczta.fm :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones