PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10004334}
6,2 22 262
oceny
6,2 10 1 22262
6,7 21
ocen krytyków
Road House
powrót do forum filmu Road House

Wreszcie jakiś film akcji jak za starych czasów :)
Czyli niby oglądasz przemoc, niby trupy są - ale jednocześnie widzisz, że za dużo tam podejścia "komediowego" i postaci karykaturalnych :)

Wreszcie jakiś film, po którym na drugi dzień, z kolegami 'wspominaliśmy sobie' jakieś zabawne sceny. Wreszcie jakieś sceny, które ZOSTAŁY W PAMIĘCI i ich przywoływanie wywołuje wspólny śmiech :)

Bandziory karykaturalne - plus! Tak jak ma być! :) A główny złol to nie jakieś pirdolone "oj, złol nie powinien być tak jednostronnie zły..." POWINIEN BYĆ KRWA! Tak, że cały czas czuję, że musi dosać wpdol i na koniec z wypiekami kibicuję, żeby główny bohater wygrał, a złol zginął w jak najboleśniejszy sposób! :)

Tak jak w "Tango i Cash", tak jak "Ostatnim skaucie", tak jak "W szklanych pułapkach".

Taki gatunek "komediowa sensacja" ;)

I często takie... oryginalne pomysły na zachowanie się postaci w pewnych sytuacjach.

Oryginalne, nowe sposoby pokazania i ujęcia w scenach walk (tam coś podobno używali CG, żeby zrobić bardziej 'realistyczne' ciosy?)

Jak dla mnie nie ma nic wspólnego z "Wykidajło" z P. Swayze. Tamten film to był dla mnie gatunek 'dramat sensacyjny', a nie "komedia sensacyjna". No i dobrze. Bo to bieżące "kino" to takie.... mułowate smęty :(

Ten wreszcie jakiś powiew 'energii, lekkości' itd.

Ale oczywiście psuły tę lekkość ciągoty Gylenthala do grania "Hamleta" i robienia z tego melodramatu. Dobrze, że chociaż McGregor nie próbował tutaj 'melodramatyzować'. Smęty Gylenthala - przewijałem.

A najgorszy minus dla mnie, to w czym najbardziej ta wersja przegrywała z "Wykidajło" - to główna laska filmu (partnerka głównego bohatera).
Ta w "Wykidajło" to była.... SUPER DPA!!! Turbo laska! Marzenie każdego faceta!
A tatutaj to jakiś.... wrzód na dupie każdego faceta :D
Ten jej pierwszy dialog z głównym bohaterem - to same STANDARDOWE czerwone flagi, po których normalny facet by spdlalał jak najdalej i jak najszybciej! :D Zakuta, tępo-przemądrzała wieśniara :D A ten..............a ten się zakochał xD I potem musiała się tam ciągle pokazywać koło niego, a ja musiałem ją oglądać... Całe szczęście - mogłem przewijać ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones