PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9183}

Robin Hood: Książę złodziei

Robin Hood: Prince of Thieves
7,2 141 441
ocen
7,2 10 1 141441
6,3 18
ocen krytyków
Robin Hood: Książę złodziei
powrót do forum filmu Robin Hood: Książę złodziei

Bez faceta z doprawionymi rogami, bez całej tej magiczno-diabelskiej otoczki (np. baron de Belleme), jedyna czarownica w tym filmie to raczej element humorystyczny niż straszny, ale prędzej ją można zaakceptować niż tę wariatkę z prosiakiem (RoS, odcinek Rutterkin), a Will Scarlett nie ma zapijaczonej gęby Raya Winstone'a. Kevin Costner jest lepszym aktorem niż Michael Praed i Jason Connery razem wzięci, a ojciec tego drugiego, Sean, choć pojawił się tylko na chwilę, od razu było widać że ten król Ryszard jest królem, a nie nadętym dupkiem jak John Rhys-Davis w RoS. Jedyny słabszy element to Gisborne, jednak Robert Aide był niezastąpiony i nawet Michael Wincott mu nie dorównuje.

Hagan

Zawsze miło powrócić do tego tytułu.

Hagan

no i Alan Rickman-niby zwykły człowiek, a tu zło wcielone- jedna z jego najlepszych ról- "Bo łyżka jest tępa-będzie Go bardziej bolało"- do dziś nie mogę zapomnieć tego tekstu

użytkownik usunięty
awksom

Nie wiem czy zły czy przekomiczny.

ocenił(a) film na 8
awksom

Ja z kolei obok łyżki nie potrafię zapomnieć, gdy w ramach represji każe odwołać Boże Narodzenie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones