PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1460}
6,9 59 534
oceny
6,9 10 1 59534
7,6 19
ocen krytyków
RoboCop
powrót do forum filmu RoboCop

przemistrzowski, brutalny maxymalnie, satyryczny, psychologiczny, dramatyczny, pelen świetnej akcji, przykluwający uwagę jak diabli, jedyny w swoim rodzaju, perelka jedna na milion wśród Sci-Fi, niezpomniana do końca życia scena śmierci - najbrutalniejsza w historii kina(director's cut), jeśli chodzi o egzekucję czlowieka na czlowiku oraz jedna z najlepiej skomponowanych ścieżek dźwiękowych ever, co za mlot nie potrafi tego dostrzec?dziesiejsze kino Sci-Fi to "niewinna dziewczynka idąca do pierwszej komunii" na tle "Super Gliny" oraz innych klasyków lat '80, pozdrawiam fanów

cyberborys

bo czesto pewnie oceniaja ci co kochaja seriale typu klan

ocenił(a) film na 10
cyberborys

mnie również dziwi tak niska ocena... byle gówna maja oceny tak wysokie ze az mi niedobrze się robi. Dziś wlasnie obejrzalem ROBO po raz kolejny i zawsze ogladam go z zapartym tchem. fenomenalny film i klasyka oraz kult na zawsze jak dla mnie!

ocenił(a) film na 9
cyberborys

Dokładnie, ten film powinien mieć średnią 9/10. Obok dwóch pierwszych Terminatorów i Łowcy Androidów najlepszy film s-f w historii.

cyberborys

Jak dla mnie ocena 9 dla tego filmu to minimum. Absolutny klasyk, esencja kina sci-fi lat 80-tych. Obok niego należy wspomnieć Terminatora (I), Obcych (II), Muchę (I&II) , Łowcę Androidów i Gwiezdne Wojny (II&III). Aż żal, że teraz takie filmy nie powstają. Wszędzie tylko CGI i inne takie...

ocenił(a) film na 9
endrju_p_2

zgadzam się- 9 to absolutne minimum!ja bym tu jeszcze Predatora dodał, ale jedynkę tylko:)
i "Oni żyją" Carpenterta ale tak mógłbym długo jeszcze wymieniać...pozdrawiam!

ocenił(a) film na 8
lizardking75

Jeszcze "The Thing"!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
Psychol_91

To jest chyba jakaś KPINA!!! Co w tym filmie nie podoba się oceniającym, że systematycznie zaniżają jego ocenę?? Przecież jest w nim wiele niezapomnianych i niezniszczalnych scen, które przynajmniej przeze mnie, będą zapamiętane do końca życia!!! 10/10 i nic i nikt tego nie zmieni ;)
Pozdrawiam wszystkich fanów Alexa Murphy'ego ;)

ocenił(a) film na 8
cyberborys

co wy tak przezywacie ze ten film ma tutaj "tylko" 6.9? i co z tego? nie mozecie go przez to ogladac? swiat sie zawali?
ja sam lubie ten film; to kino z mojego dziecinstwa ale skoro krytykujecie gusta innych to sam nie rozumiem ludzi dajacych mu 10/10. mam wrazenie ze wystawiacie mu takie oceny bo to tak ja w moim przypadku film ten stanowi czesci waszego dziecinstwa ale badzmy obiektywni. to za malo. do arcydziela mu jednak brakuje, jeste duzo lepszych filmow.
jak dla mnie 8/10.

ocenił(a) film na 9
cyberborys

Tez nie pojmuje tak niskiej sredniej. Jakies badziewie bez polotu i charakteru typu "Chlopaki nie placza" stoi wyzej? Ludzie nie znaja sie na kinie.

cyberborys

popieram

takkis

Mistrzowski film.

ocenił(a) film na 7
cyberborys

Mam nadzieje, ze zartowales. To jest zaprzeczenie brutalnego filmu. Do tego nudny i naiwny jak falki z olejem. Zwykla bajka dla dzieci

ocenił(a) film na 9
Arto0X

ch ci w d

użytkownik usunięty
Arto0X

Bajką to są Transformersy, którym dałeś 10/10..

użytkownik usunięty
Arto0X

dziecko łyknęło trochę komercji

ocenił(a) film na 10
Arto0X

o gustach się nie dyskutuje , dlatego Ci współczuje !!!!!

ocenił(a) film na 9
pawzur

Ja też nie wiem czemu lemiesze tak zaniżają klasykę kina, bo to już klasyka kina sf i czołowy twór Verhovena. To tak jakby Obcy - 8 pasażer miałby mieć 5. Ten film dalej trzyma za jaja, a scena śmierci Murphyego dalej jest obrzydliwa :D Efekty nie efekty, ta rozbryzgująca się ręka dalej jakiś nie smak pozostawia:)

ocenił(a) film na 9
Redgard

pawzor - o gustach się właśnie dyskutuje bo całe życie rozmawiasz o czyichś gustach, na tym polega rozmowa między ludźmi.Na komentowaniu czyjegoś gustu.

Lamisze zaniżają bo w czasach kiedy najstarszym dla dzieciarni filmem są Transformers, a szczyt S-fi to Avatar nie bardzo potrafią zrozumieć większego przesłania filmu takiego jak Robocop.
Przykre to ale prawdziwe.
I efekty specjalne też się im pewnie nie podobają bo nic nie błyska w ekran i nie ma wybuchów obracających w pył całe miasta.

Robocop jest mistrzowski, wspaniały.
Brutalny i krwawy ale tylko tam gdzie jest to potrzebne.
Jest klasykiem.
Filmem jedynym w swoim rodzaju i nikt mu tego nie odbierze.

ocenił(a) film na 10
cyberborys

7.1? Po roku od złożenia tematu jest już 6.6!

ocenił(a) film na 10
Juby_

Oj Boziu, no i co z tego? Ocena z filmwebu ma sie nijak do tego jaki jest film. Jakbym wybierając filmy do oglądnięcia kierował się oceną z filmwebu to bym w życiu dobrego filmu nie zobaczył. Robocop to klasyka, ale dzisiejszemu małolatowi tego nie przetłumaczysz. Za mało wybuchów, za mało strzelaniny i jeszcze jakieś przesłanie niesie ? bleeee

ocenił(a) film na 10
geniusm

Dokładnie zgadzam się, sam się dziwie że niektóre świetne filmy na filmwebie są tak nisko ocenione i niedoceniane często

użytkownik usunięty
Rinzler

Aż strach patrzeć na to, co się tutaj dzieje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones