PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1460}
6,9 59 534
oceny
6,9 10 1 59534
7,6 19
ocen krytyków
RoboCop
powrót do forum filmu RoboCop

Bardzo Dobry 9/10

ocenił(a) film na 9

Oglądałem go gdy byłem młodszy (8 lat) i pamiętam że zrobił na mnie niesamowite wrażenie moment w którym Alex został zastrzelony przeżywałem strasznie i okropnie mu współczułem niedawno leciał na MGM (i znowu poleci) i wróciły bardzo pozytywne wspomnienia oczywiście teraz nie robi na mnie takiego wrażenia jak kiedyś ale dalej jest porządną pozycją Science-Fiction i moim ulubionym filmem dzieciństwa

ocenił(a) film na 10
Jakus

ze świecą szukać obecnie filmu na takim poziomie który robi takie wrażenie. Przynajmniej raz w roku muszę Robo zobaczyć. hmmm w tym już widzialem. Może pora na kolejny raz :)

ocenił(a) film na 9
MastaBlasta

Tez mu dalem 9 ,ogladalem go pierwszy raz jak mialem tyle lat co ty na vhs ,z kumplem tyle razy go ogladalismy ,ze musielismy nowa kopie zrobic bo nam sie zajechala hehe,szkoda ze ma tak niska ocene ,film zasluguje na duzo wyzsza ,jest brutalny ,pelno akcji w nim i swietnie zagrany ,zobaczymy co wyjdzie z remaku ,ale nie wroze zeby zrobil on takie wrazenie jak kiedys ten.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones