PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1460}
6,9 59 452
oceny
6,9 10 1 59452
7,6 19
ocen krytyków
RoboCop
powrót do forum filmu RoboCop

Film dla mnie ponadczasowy! Efekty już się lekko zestarzały, ale kostium Robo jest dopracowany, w każdym elemencie. Chociaż czasami widać, spod niego Petera, mankamenty te nie przeszkadzają mi. Wystawiłem 9. Dlaczego? Przecież to max 7. Jednak obsada, scieżka dźwiękowa, plener, ponóry widok miasta, dają mi do zrozumienia, że wciąż niektóre miasta potrzebują kevlarowej zbroi oraz cyborga, który stanie w obronie niewinnych. Jeszcze jeden smaczek, to Ford Taurus, którego uwielbiam, nie tylko za konserwatywny wygląd, ale także za dźwięk V6 pod maską. Całość----> 9. Gdyby ten film powstał w 2014, z efektami, które zapadają w pamięć, również dałbym 9. A tak najnowszego oceniłem na 7.
RoboCop 2------> 6,8
RoboCop 3------> 5
Serialu nie oceniam, chociaż idąc tym tropem Robo3 też nie powienienem ocenić ale jednak. Trylogia to trylogia....
Moim ulubionym reżyserem Verhoeven, Ciało i Krew, Robo, Pamięć absolutna, Nagi instynkt, czy Żołnierze kosmosu. Peace!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones