PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1460}
6,9 59 452
oceny
6,9 10 1 59452
7,6 19
ocen krytyków
RoboCop
powrót do forum filmu RoboCop
ocenił(a) film na 8
Sparow5

Lepszą od tej z "RoboCopa", czy lepszą od przeciętnej?

Zakładając że to drugie, takimi filmami dla mnie będą:
- "Jurassic Park";
- "Planet terror";
- "Predator";
- "28 dni/tygodni później" (w sequelu temat przewodni wzmocniono gitarą elektryczną)
- "Matrix", "Matrix - Reaktywacja";
- "Batman";
- "Watchmen";
- "Sucker punch";
- "Łowca androidów"

ocenił(a) film na 8
Khaosth

Nie wiem skąd taki wniosek jeżeli chodzi o to drugie, ale mniejsza o to. Generalnie chodziło o propozycje muzyki na konkretnym poziomie. Te co podałeś są właśnie na takim, a kompozycja Vangelisa to już w ogóle maestria rzadko spotykana. Od siebie mogę dodać Gliniarza z Eddim, czy filmy Tarantino, głownie chodzi mi tu o PF i J. Brown.

ocenił(a) film na 8
Sparow5

Miałem napisać z "ponadprzeciętną", dobrą, ale coś mi nie wyszło. :)

"Gliniarz ..." też mi się przypomniał, a ostatecznie o nim zapomniałem.

Nasunęło mi się jeszcze kilka tytułów: "Gremliny"; "Sok z żuka"; "Shrek"; "Drive"; "Moon"; "Naga broń", "Vabank"

ocenił(a) film na 9
Khaosth

Terminator 2, predator...

ocenił(a) film na 10
Sparow5

A co Śp. Basil Poledouris stworzył słabą muzykę do tego filmu ?

ocenił(a) film na 8
Rinzler

A miałoby to pytanie sens, gdyby rzeczywiście ten film posiadał słabą muzykę? Od założenia tematu nie zmieniło się za wiele, Robocop cały czas jest w moim ścisłym topie jeżeli o muzykę rozrywkową, ciekawy byłem propozycji innych, ot.

ocenił(a) film na 10
Sparow5

Pytasz filmy rozrywkowe z lepszą muzyką, więc sugestia jest taka że ten film najlepszej nie ma ;)

ocenił(a) film na 10
Rinzler

no chyba nie

ocenił(a) film na 10
matt_sane

No chyba tak

ocenił(a) film na 10
Rinzler

Gdyby to była sugestia, że ten film ma słabą muzykę to nie miałoby sensu pytanie o lepszą, bo jaka by to była? Znośna czy dobra?

ocenił(a) film na 10
Sparow5

Najlepszy był, jest i będzie "Conan", na pewno też warto posłuchać muzyki z "ALIEN3", "Thor", "Starship Troopers" czy też "The Passion Of The Christ".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones