PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1460}
6,9 59 452
oceny
6,9 10 1 59452
7,6 19
ocen krytyków
RoboCop
powrót do forum filmu RoboCop

Ja rozumiem że dla dzieciaków zakochanych w ugrzecznionych niebieskich ludzikach, brudny, brutalny i ciężki klimat cyberpunka może być niestrawny ale na miłość boską. Nie oglądajcie po prostu - później nie możecie spać po nocach i wypisujecie kocopoły na filmowych forach.
oi!

ocenił(a) film na 8
Elmo_Is_Dead

gówno prawda. Ja lubię zarówno Avatara jaki i wszelkie klasyki sci-fi z lat 80-tych i 90-tych

ocenił(a) film na 10
ApolloCreed_

Algorytmu nie ma, fanów robocopa znajdziesz pośród fanów różnych innych czasem dziwnych produkcji. Niestety nie zmienia to faktu że taka ocena dla takiego filmu jest niesprawiedliwa.
Dla mnie osobiście klasyk. Mało który film SF po 25 latach wciąż wygląda naprawdę dobrze.
Niestety na filmwebie to już norma że ocena ma niewiele wspólnego z realną wartością filmu, trafiają się wyjątki ale to rzadkość...

geniusm

Mało, że się nie postarzał to nie wyobrażam sobie by kręcąc go współcześnie zbliżyli się na odległość dwóch gwiazdek. Klimat, postacie, aktorstwo, muzyka- niepowtarzalne.

ocenił(a) film na 10
Elmo_Is_Dead

Powiesić... za jaja i na latarnie za obniżanie oceny głównie takim filmom

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones