PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1460}
6,9 59 534
oceny
6,9 10 1 59534
7,6 19
ocen krytyków
RoboCop
powrót do forum filmu RoboCop

Omg co za ludzie

ocenił(a) film na 7

Niedawno ten film miał średnią 7.6. To było jakieś 3 miesiące temu. Teraz ma 6.8.
Powiedzcie mi wszyscy. Dlaczego jak jakiś film ma wysoką średnią to znajduje się rzesza
buntowników, którzy w jak najszybszym czasie starają się jak najbardziej zaniżyć tę
średnią?!

ocenił(a) film na 9
szmylc3

Ja nie wiem jaką miał średnią 3 miesiące temu, ale kiedy parę dni temu wpadłem tu na stronę nie mogłem się nadziwić tak niskiej ocenie. Nie chcę używać wyświechtanych tekstów typu "przecież to klasyka" itp, owszem, klasyka, ale i po prostu bardzo dobry, nieoczywisty film akcji, który nie musi się podpierać statusem klasyka żeby się podobać. Jeden z najmocniejszych filmów jakie dane mi było widzieć.

ocenił(a) film na 10
szmylc3

to pytanie zadaje sobie zawsze jak wchodze na FW ;/

ocenił(a) film na 8
lucas19000

Ta ocena to oczywiście kpina,ale filmweb już dawno przestał być dla mnie miarodajny...

ocenił(a) film na 8
hellboyjr

chyba 13 latkowie zaczynają oceniać, dlatego klasyki takie jak robocop czy total recal spadają teraz sie liczy CGI jak nie ma to dają 1 :( . . .ehh szkoda gadac Robocop to bylo coś za moich lat ;)

ocenił(a) film na 8
kossity1

Na imdb.com jest średnia 7,6

ocenił(a) film na 10
kossity1

jak dla mnie to nadal jest "coś" często do niego wracam bo naprawdę warto!

ocenił(a) film na 9
MastaBlasta

Nadal ma i już zawsze będzie miał. To unikalny film, ze świetnym klimatem i świetnie zrobiony. Mocne kino.

ocenił(a) film na 7
jasiu15

Oglądałem z 6-7 lat temu, ale pamiętam, że był świetny, jeden z moich ulubionych w dzieciństwie. Odświeżę sobie niedługo. Z pewnością ocena za niska :)

ocenił(a) film na 10
szmylc3

Niestety takie Polskie społeczeństwo

Rinzler

już 6.6, a taki Resident Evil 7,2 - yeaaj...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones