PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1460}
6,9 59 513
ocen
6,9 10 1 59513
7,6 19
ocen krytyków
RoboCop
powrót do forum filmu RoboCop

Trudno znaleźć informacje na temat części które powstały po 3 odcinku ale wczoraj oglądałem w TV Robocop Demolka z 2003 coś takiego. Miejcie dla siebie litość i nieoglądajcie. Nic dziwnego że trudno znaleść informacje na temat kontynuacji serii. Tak to jest właśnie film który pisał scenarzysta (pewnie inny niż 3 pierwsze części) po grubym upojeniu alkocholowym gdy niebardzo wiedział co pisze. Dialogi BEZ SENSU, może kiedys z 10 lat temu to na kimś by zrobiło wrażenie (chociaż też wątpie) ale teraz to poprostu profanacja. Gra aktorów, tak samo. Tak jakby to był film z lat 90 czy 80 i to jeden z gorszych. Pomysł, moim zdaniem z samego pomysłu na scenariusz dało się coś zrobic, zawsze się da ale scenarzysta moim zdaniem na farta robił akcje. Trudno mi dokładnie powiedzieć ponieważ oglądałem urywkami. TEGO SIE NIEDA OGLĄDAĆ!. Oglądałem tylko dlatego że NIC INNEGO niebyło w tv godne oglądania czy coś co nieoglądałem juz z 5 razy.

Film nawet niejest dobry na spanie, niepowinni dopuścic takich filmów do publicznego ogladania.

Napisałem żeby nieoglądać kontynuacji chociaż niebardzo wiem ile jest kontynuacji. Ale sam Robocop wyglądał jakoś dziwnie. Tak jakby ktoś inny go grał. Wiem że i tak to maszyna ale twarzy troche jednak ma. Prawdziwy Robocop wygladał jeszcze, a ten wygląda jak chcący przykozaczyc miną pozer ktory nieumie tego robić. Domyślam się ze prawa do kręcenia robocopa kupił ktoś inny i zmienił się scenarzysta, sam robocop, koleżanki robo też niewidziałem.

Tak więc brońcie się od tej profanacji alebowiem telewizja jest do przekazywania lepszych filmow ;)

ocenił(a) film na 10
Agape_2

ostatnie co widzialem o RoboCopie to Prime Directiv czy cos takiego. ale o jakims z 2003 roku to nie slyszalem nic :>

ocenił(a) film na 7
MastaBlasta

bardzo cicho o tym ale taki istnieje, jak ktoś niewierzy to wpiszcie sobie w google --> robocop 2003 release <-- i znaidzie informacje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones