PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1460}
6,9 59 534
oceny
6,9 10 1 59534
7,6 19
ocen krytyków
RoboCop
powrót do forum filmu RoboCop

R-E-W-E-L-A-C-Y-J-N-Y

ocenił(a) film na 9

Film jest rewelacyjny pod każdym względem. Prawdziwe arcydzieło kina. Polecam ten film każdemu.

ocenił(a) film na 10
BDZ64

uwielbiam ten film!! nie rozumiem całkowicie tak niskiej oceny podczas gdy jakieś chłamy mają oceny nawet po 8 ;| ale w sumie ocena to nie wszystko kto zna ten film i jest z czasów trochę innych niż chore obecne to doceni ten film ;D

ocenił(a) film na 9
MastaBlasta

Racja. Ocena Dobry to trochę za mało.

użytkownik usunięty
BDZ64

Zgadzam sie z wami, ja dalem zasłużone 10/10 bo w swojej kategorii s-f zasługuje na 10. I tak zawsze się powinno ocenić każdy film najpierw biorąc pod uwagę gatunek, a nie że ktoś nie lubi danego gatunku to daje 1/10. Dwójka zasługuje na 9/10 a trójka 8/10.

ocenił(a) film na 9

dwójka była tez dobra ale trzecia cześć robocopa była już średnia.

ocenił(a) film na 9

ja mu dalem taka mocna 9:)Pamietam za czasow dziecinstwa jak ten film ogladalem kilka razy na vhs ,po jakims czasie juz kopia byla tak zjechana ze trzeba bylo na nowo go nagrywac:)

ocenił(a) film na 6
BDZ64

Arcydzieło? Pod jakim względem. Solidna 6, nic więcej.

użytkownik usunięty
Redaktor_Naczelny

Każdy pojmuje arcydzieło inaczej. Dla BZDZ64 to arcydzieło Redaktorze i nikt mu tak nie zabroni uważać ;) Poza tym każdy ma swój gust, dla niego i dla mnie to świetny film, a dla Ciebie Redaktorze nie :) Proste na temat. Powiedzieliśmy swoje komentarze na temat filmu i Ty swój. I jest pięknie :)

ocenił(a) film na 6

E tam. Czemu wydaje Ci się pieknym świat, w którym ludzi nie stać na podanie wyjaśnienia, dlaczego myślą tak właśnie jak myślą?

Inna sprawa, że pierwsze Twoje zdanie jest jawnie fałszywe. "Każdy pojmuje arcydzieło inaczej." Wynika z niego, że nie ma dwóch ludzil, którzy by termin "arcydzieło" pojmowali w tym samym sensie. Lecz skoro tak by było, to dwóch ludzi nie mogłoby sie zgadzać, np. Ty i BDZ64, lecz wypowiadalibyscie się o czymś innym, bowiem to sens jest odpowiedzialny za odniesienie wypowiedzi. Zapewne chciałeś napisać, że różni ludzie różne wytwory uwazają za arcydzieła. Lecz nie wymaga to, aby wszyscy mieli różne koncepcje "arcydzieła".

No to wracamy tu do pytania, czemu BDZ64 uważa ten film za arcydzieło. Być może potrafi odpowiedziec na to pytanie, wie czemu napisał to co napisał. Czy nie?

A może po prostu chcecie się wyrazić, napisać, że film się Wam podobał. Albo, że podobał się bardzo?

ocenił(a) film na 10
Redaktor_Naczelny

KLIMAT przede wszystkim. chory brudny brutalny świat przyszłości a mimo wszystko to cały czas dzieje się na świecie tylko pokazane w cukierkowym wydaniu. Film wbija w fotel.

użytkownik usunięty
MastaBlasta

Redaktor, weź mów po ludzku :)

ocenił(a) film na 10

Film jest bardzo dobry :) Klasyk Klasyk Klasyk :) pamiętam jeszcze stare gry z Robocopem :)

użytkownik usunięty
PapaSoprano

Dokładnie PapaSoprano Corleone :D :D Ja grałem tylko w 3 na Pagezusie pamiętam za lat dzieciństwa ;D

użytkownik usunięty

Pegazusie*

ocenił(a) film na 6

Nie! :D

użytkownik usunięty
Redaktor_Naczelny

Bóg z Tobą Redaktor :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones